Zavrieť

Porady

HOLUBY

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

EšTE MAM JEDEN PROBLEM. SUSED ZO ZADU NASHO DOMU CHOVá HOLUBY - NA SúťAžE. STáLE MI SEDáVAJú NA OKNE. NEVIEM AKO ICH DONUTIť NEROBIT TO? POMôžETE?
Usporiadat
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

troska drasticke ale vzduchovka by ich odnaucila sedavat
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

no treba donútiť suseda, aby tie zašpinené okná po nich poumýval
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

adi11 Pozri príspevok
no treba donútiť suseda, aby tie zašpinené okná po nich poumýval
A na to treba tú vzduchovku
Naposledy upravil Kazu : 28.08.07 at 14:54 Dôvod: To sa mi smeje, keď máme 6 mačiek a 2 veľkých psov. Nám sa holuby oblúkom vyhýbajú.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

KAZU veď vy máte hotoví zverinec doma
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Chovaj sokolov. Kazdy sokoliar potvrdi, ze je to ucinne.
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

dakujem za radu, ale chovat sokolov si naozaj nemože dovolit!
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zastreliť nejakého súťažného šampióna by mohlo byť veľmi drahé, dokonca by to bola aj veľká škoda....
... mňam, polievočku si neskúšal? Možno by si potom sused urobil voliéru na holubov (môj dedko mal cez celý dvor...)
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

nechcem ich ničiť. len ma to štve. mam tam ventilačku na jeho stranu a chodia mi na parapetnú dosku sediet holuby. normalne je mi z nich zle! hlavne ked mam dieta. ja som myslela niečo tam pripevnit čoho by sa bali! napriklad zabesit tam CD - či sa im to bude ligotat a zlaknu sa. fakt neviem!!!!!!myslite že ked su chovaní mozu prenasat nejake choroby?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Sem tam aj nám na balkon zablúdi nejaký holub, aj si posedí, aj potrebu urobí, ale z neho by som polievku nezjedla / v mladosti dedko tiež choval holuby a polievka z nich to bol hotový liek na chrípku /
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Taký zlepšovák si môj otec robil proti škorcom vo vinohrade - prázdne plechovky od konzerv uviazal špagátom a zavesil na nejaký vysoký kôl aby štrngotali - pamätám že to zaberalo - vyskúšaj
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Spomenula som si na tých nalepených čiernych vtákov popri diaľnici. Skúste si tiež taký tieň nejakého dravca umiestniť popri okne.
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

Neviem či o tom vieš , ale existuje taký sprej proti holubom. Mám ho doma a raz za čas s ním postriekam parapetné dosky a ono to funguje. Už nám tam navysedavajú. Ja som ho kúpila v záhradkarstve. Volá sa flortis, alebo florlis alebo tak nejako už presne neviem.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

berry Pozri príspevok
Neviem či o tom vieš , ale existuje taký sprej proti holubom. Mám ho doma a raz za čas s ním postriekam parapetné dosky a ono to funguje. Už nám tam navysedavajú. Ja som ho kúpila v záhradkarstve. Volá sa flortis, alebo florlis alebo tak nejako už presne neviem.
super vdaka, idem ho dnes pozriet a kupit.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

no v záhradkarskych potrebach ho nemajú.....kde ste ho kupili????
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

berry Pozri príspevok
Neviem či o tom vieš , ale existuje taký sprej proti holubom. Mám ho doma a raz za čas s ním postriekam parapetné dosky a ono to funguje. Už nám tam navysedavajú. Ja som ho kúpila v záhradkarstve. Volá sa flortis, alebo florlis alebo tak nejako už presne neviem.
Som veľmi rada, že som objavila túto tému, aj radu so sprejom. Ale podľa diskutujúcich tento sprej v záhradníctve nedostať. Vie niekto poradiť kde ho môžem kúpiť. S holubami na balkóne si už neviem rady. Mám štyri lódžie, na dvoch sú už ako v holubníku.


PS. Nepomáhajú žiadne "odstrašujúce prostriedky". Ba dokonca sa neboja ani mojich dvoch kocúrov.
Naposledy upravil Klimentová Viera : 29.06.09 at 10:40 Dôvod: Dodatok
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

inač na tu parapetu, pokiaľ to nebráni otváraniu okna, tak na starých budovách bývajú umiestnené také klince či čo to je, aby si tam nesadali. To by som tiež skúsila to tam nejak pripevniť nech sa odnaučia. Pokiaľ si nemajú kde sadnúť tak tam nebudú lietať.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

a čo balkón - je to síce staršia téma, ale zaujala ma, nakoľko zhruba 2-3 týždne mi pernementne ráno a večer navštívia balkón a mňa nebaví ich večne vyháňať. Je to aj tam účinné?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Natri parapet lepidlom, alebo dákou inou gebuzinou, mali by sa začať vyhýbať
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

na plastové okná???? hmmm???
0 0
cmg cmg

cmg je offline (nepripojený) cmg

ponukame profesionalne riešenia ochrany proti holubom alebo inému vtáctvu, viac sa dozviete na stránke cmg.sk, alebo volajte 0903 971664 rad vam poradím
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať