Zavrieť

Porady

výpoved pri skrátenom pracovnom čase

Dobrý deň, bola som prijatá na skrátený pracovný čas. Pracovala som od 01.04.2007. Teraz chcem dat výpoved. Ako mám postupovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    dusana-jana Pozri príspevok
    pracovala som len cez víkendy, chcem skončiť k 31.8.2007.
    V pracovnej zmluve musíš mať uvedené počet hodín - od toho sa odvíja odpoveď.
    Monika Kováčová
    môžeš dať výpoveď bez výpovednej doby Opravujem: Výpovedná doba je 15 dní.. Oznamuje sa zamestnávateľovi spravidla 3 dni vopred. Dôvod uvádzať nemusíš.

    § 49 Zákonníka práce:

    6) Pracovný pomer na kratší pracovný čas, v ktorom je rozsah pracovného času menej ako 20 hodín týždenne, môže zamestnávateľ alebo zamestnanec skončiť výpoveďou z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu. Výpovedná doba je 15 dní a začína plynúť dňom, v ktorom sa doručila výpoveď.
    Naposledy upravil Monika Kováčová : 29.08.07 at 08:32

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    dusana-jana Pozri príspevok
    týždenný úväzok bol 19hodín.
    Pracovný pomer na kratší pracovný čas, v ktorom je rozsah prac.času menej ako 20 hodín týždenne môžeš skončiť dohodou - súhlasom Z-ca aj Z-ľa. PP končí dohodnutým dňom. Alebo výpoveďou z akého koľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu. Ak výpoveď doručíš ešte v auguste /od 1.9. platí novela zákonníka práce/ - výpovedná lehota je 15 dní a začína plynúť dňom, v ktorom sa doručila výpoveď.

    Podľa novely ZP od 1.9.07 sa už nejedná o pracovný pomer na kratší prac.čas - zmena z 20 hod. na 15 hod. Ak výpoveď doručíš po 1.9.07 a zamestavateľ nebude súhlasiť s dohodou, bude ti plynúť dvojmesačná výpovedná doba.

    -------
    Veronika
    Monika Kováčová
    dusana-jana Pozri príspevok
    ale na zmluve mám napísanú výpovednú dobu 15 dní.
    správne opravila som príspevok.
    môžem to doručiť aj dnes? Bude sa počítať aj dnešný deň do tej výpovede? Výmeru dovolenky mám podla paragrafu 103 ZP. Poprosím o vysvetlenie.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    dusana-jana Pozri príspevok
    môžem to doručiť aj dnes? Bude sa počítať aj dnešný deň do tej výpovede? Výmeru dovolenky mám podla paragrafu 103 ZP. Poprosím o vysvetlenie.
    Neposielaj výpoveď poštou, daj si potvrdiť kopiu priamo u zamestnávateľa.
    Ak ju do konca mesiaca neprevezmu na pošte, nezačne ti bežať 15 dňová výpoveď.

    Nárok na dovolenku - § 103 ZP.
    Ak si odpracovala 60 kal. dní máš nárok na dovolenku za odpracovaný rok. V tvojom prípade je to asi neaktuálne, keď si robila len soboty. Vznikne ti nárok na dovolenku za odprac. dni - za každých 22 odprac. dní 1/12, čo pri výmere 4 kal. týždne je 1,5 dňa.

    ---------
    Veronika
    Naposledy upravil veronikasad : 29.08.07 at 08:53

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    dusana-jana Pozri príspevok
    Veronika, ja som robila piatok od 19.00 do 8.00, v sobotu od 20.00 do 11.00 hod.
    spočítaj si odpracované dni, za každých 22 dní máš nárok na 1/12 dovolenky /pri 4 týždňoch 1,5 dňa/. Ak si ju nevyčerpáš, musia ti ju preplatiť pri skončení pracovného pomeru.

    --------
    Veronika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.