Zavrieť

Porady

Presunúť PC-počítače-hardware

Richard navrhujem presunúť PC-počítače-hardware na normálnu Poradu.
Tieto rady potrebujeme občas všetci. Ide mi o to, aby bolo možné prispievateľov oceniť. Nie je to predsa varenie-pečenie.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

bepo je offline (nepripojený) bepo

bepo
A čo tak hľadať rady o počítačoch na fórume venovanom počítačom? Či zachvíľu na fórume o účtovníctve budeme riešiť počítače, na fórume o počítačoch kuchárske recepty a na kuchárskych fórach bude zoznamka?

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Veru nie som sama, kto by rád ocenil odborné rady počitačistov, naozaj sa to nedá zariadiť? Zdá sa mi to voči nim nefér.

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
bepo Pozri príspevok
A čo tak hľadať rady o počítačoch na fórume venovanom počítačom? Či zachvíľu na fórume o účtovníctve budeme riešiť počítače, na fórume o počítačoch kuchárske recepty a na kuchárskych fórach bude zoznamka?
Nemyslím si, že by kukučka chcela vniesť do PORADY chaos ...... a rovnako si nemyslím, že je vhodné, aby bežný užívateľ počítača (akým bezpochyby väčšina účtovníkov je) mal také problémy s počítačom, ktoré by potreboval riešiť na špecializovaných fórach zameraných na IT (na ktorých sa mimochodom pohybujú indivíduá, ktoré rozprávajú jazykom, ktorý pre účtovníkov znie rovnako, ako účtovné predpisy pre kuchárku - takže tam sa rady, ktorá im dokáže skutočne pomôcť, málokedy dočkajú).

Myslím, že práve IT poradňa na PORADE patrí medzi najkvalitnejšie amatérske poradne v oblasti IT (resp. poloprofesionálne poradne - keďže sa tu objavujú aj profíci), s ktorými som sa stretol na internete.

A na záver - web stránka sa volá "PORADA - spolu vieme viac" ...... nie je v názve nič také ako "špecializovaná účtovnícka poradňa".

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

! Stefan2005
Účtovníctvo a počítače majú k sebe veľmi veľmi blízko...
A poznám strašne veľa účtovníčok, ktoré fakt potrebujú pomôcť niekedy v banálnej veci (z pohľadu skúseného užívateľa). Preto si tiež myslím, že všetky otázky ohľadne PC smerujúce k tomu, aby sme ich mohli plne využívať pre potreby rozsiahlej agendy účtovníctva-audítorstva-daní, sem patria. Či to je ohľadne výberu PC, vhodného softvéru, problémov s perifériami, e-mailovania, internetovania, vzorcov v Exceli, atď. atď....
V jednom však súhlasím s bepo-m: niektoré veci fakt patria na iné fóra - otázky typu obchádzania licencií, autorských práv a pod. sem nepatria. Proste sa nimi netreba zaoberať, lebo časom zahltia poradu....

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Na poradu už dávno nechodia len účtovníci, preto má každá časť svoju rubriku.
To s tými bodmi môžem prehodnotiť.

Čo sa týka nelegálnych vecí, tie sem určite nepatria, prosím nahlásiť príspevok ak sa také objaví.

Presunúť PC-počítače-hardware

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.