Zavrieť

Porady

divadlo, muzikál

usilovná pracovníčka
ahojte,
mohli by ste mi odporučiť nejaké divadelné predstavenie alebo muzikál? Bratislava, Nitra

Dík.
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Síce sa pýtaš pred začiatkom sezóny, ale v Nitre hrajú 2+2=5. Videla som 1+1=3 a vravia, že toto je ešte lepšie. Je to komédia.
Inak v DAB Nitra hrajú veľmi dobré muzikály, hoci mojou srdcovkou ostane Fidlikant na streche, ale už ho nehrajú.

A práve som pozerala, čo pripravujú. Je sa na čo tešiť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

V Bratislave chystajú predstavenie Fidlikant na streche s Marianom Slovákom. Sa teším ako malé decko.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

My sme boli na Fontane pre Zuzanu....kopec mladych hercov, spievali pekne, ale zo zaciatku to bola dost nuda.
Skoda nevyuziteho tanca, bolo ho tam malo a priam sa tam pytal.
Z technickeho hladiska (scena) priemerne...ale na takom malom priestore je asi dost tazke nieco vymysliet.
Sice malo inovativny, ale par momentov velmi prijemnych:-)

Najblizsie s chystame na Producentov a celkom by som rada videla este West Side Story a tanecne divadlo Carmen.
0 0
Tibor369 Tibor369

Tibor369 je offline (nepripojený) Tibor369

Tak ja Ti odporúčam pozrieť si predstavenia úplne nového DIVADLA APOLLO, ktoré má fantastické komédie Všetko o ženách a nedávno svetovú premiéru Horúca linka, ktoré hrajú vo večerných hodinách od 19,00 hod., každý štvrtok v Bratislavskom bábkovom divadle na Dunajskej ulici č.36 . Nájdeš ich na ticketportali ako Večerná scéna Bratislavské bábkové divadlo. Bol som na ich predstaveniach a odišiel som s bolesťami svalov od smiechu. Super, odporúčam všetkým,ktorí majú radi humor a smiech.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

Producentov vrelo odporucam.
Silna hudba a piesne, dej je dynamicky, postavy priam usite na mieru hercom, resp. skvele zvoleni predstavitelia.Odporucam pozriet o com je dej, parodovany Hitler nemusi byt pre kazdeho ;-)
Pre mna nie len na jedno videnie, tesim sa vidiet to opat s druhymi alternaciami.
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

bobiku Pozri príspevok
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.
vyzera to dobre.....googlila som
0 0
kačkapoliačka kačkapoliačka

kačkapoliačka je offline (nepripojený) kačkapoliačka

Moje dcéry sa tento víkend chystajú na "príbeh ulice".
Že vraj je to pekné, pre násť-ročných.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

bobiku Pozri príspevok
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.

tak som si to rezervla, fak vdaka za tip
0 0
bobiku bobiku

bobiku je offline (nepripojený) bobiku

lavi Pozri príspevok
tak som si to rezervla, fak vdaka za tip
uvidíš narehoceš sa. Prajem pekný zážitok, ved potom daj ked tak vedieť ako sa ti to páčilo.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

citala som, ze je to super,
ideme az o tri tyzdne, hraju to strasne malo a nam vyhovuje len vikend.
tesime sa:-)
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

bobiku Pozri príspevok
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.
vďaka za tip....skvelé .. . naozaj som sa celý čas dobre bavila.....
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

my sme to museli zrusit. lebo manzel cestoval prec, ale v maji si to nenechame ujst (april nehraju)
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

lavi Pozri príspevok
my sme to museli zrusit. lebo manzel cestoval prec, ale v maji si to nenechame ujst (april nehraju)
v programe majú aj 5.4. http://www.nova-scena.sk/
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

vdaka za info :-)
to je sila, pisali mi email, ze az v maji, no nic, tento datum je aj tak manzel v Tatrach,t akze nam zostane ten maj.
0 0
Ivetta Ivetta

Ivetta je offline (nepripojený) Ivetta

Mne sa páčila napr. Tančiareň v SND - predstavenie bez slov - iba hudba, tanec, ale aj Limonádový Joe na NS.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
na Producentoch niekto bol? ja idem dnes
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

ano..boli sme....a odchadzali sme nadseni...len mam pocit, ze nie kazdy parodiu na Hitlera ocenil
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
lavi Pozri príspevok
ano..boli sme....a odchadzali sme nadseni...len mam pocit, ze nie kazdy parodiu na Hitlera ocenil
napr?
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

no poznam par ludi...ktori to jaksi nepochopili, ze o co tam slo(nepodcenujem,len citujem)...mena dufam nechces
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať