Zavrieť

Porady

prosim o pomoc s MP4 prehravacom

Dobrý den.
Kupil som si Doonio gamster 2GB a mam takyto problem pri kopírovaní hudby sa mi skrizily súbory a padol mi interný disk(jednoducho ked som chcel otvorit priecinok s hudbou, prehravac mi zamrzol). keď som už nevedel ako ho rozbehnúť tak som ho jednoducho naformátoval (na FAT16), disk mi opäť začal fungovať aj prehravat hudbu ale po chvily som zistil že mi nejde fotoaparát, kamera, uložiť equalizer. Menu prehravaca je nezmenene ale pri spusteni napriklad fotoaparatu sa jednoducho vypne, pri nastaveni equalizeru sa po opusteni funkcie neulozi (chybaju mi subory pre spravnu funkcnost)... je tam aj možnosť update firmware ale nikde som ho nenasiel, ani na www.doonio.com chcem Vas poprosit ci by ste mi vedeli pomoct? som uz bezzradny a predajca ma uz velmi dlho nekontaktuje. Myslim si ze by stacilo skopirovat disk ineho prehravaca a nahrat ho do mojho.
Vopred Vam dakujem za ochotu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    no niekedy moze byt problem, ked si clovek vymaze systemove resp. konfiguracne subory.
    skus skor kontaktovat cloveka, ktory ma prehravac podobny tomu tvojmu a nakopirovat obsah na svoj prehravac, fora su v tomto pripade celkom bezradne, skus diskusiu v niektorom eshope, kde ho predavaju.

    prosim o pomoc s MP4 prehravacom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.