Zavrieť

Porady

POMOC!!!

Ahojte poradaci,
mam hlavu ako melon a rad by som poprosil o komplexnu pomoc na koho sa obratit aby sa mi vyjasnili vsetky informacie. Byvam v krajine kde sa dane neplatia uz 10 rokov a mam naozajstny problem vstkemu porozumiet a tak by som sa rad dozvedel o nejakej komplexnej poradni aby som nemal nejake problemy.

Chcem si otvorit e-obchod a zriadit sro kedze meno firmy chcem mat ine ako moje meno a tiez rozmyslam do buducna sa stat distributorom niektorych znaciek ktore by som ponukal.

Rad by som vedel vsetko ohladom zakladania firmy, cla (budem dovazat veci najma z usa a holandska), dph ako sa to vlastne pocita a ci to musim platit a ako...

Proste som zo vsetkych tych odbornych terminov tak trochu magor .

Vdaka za kazdu radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    euroguy je offline (nepripojený) euroguy

    euroguy
    Vdaka, ked mam pravdu stravil som vela dni na tejto stranke, ale myslim, ze potrebujem konkretne odpovede a tak by som rad zistil, nejakeho dobreho danoveho poradcu v okoli, kto by mi pomohol z odpovedami, kedze som tu nikde nenasiel vsetky odpovede...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    euroguy Pozri príspevok
    Byvam v krajine kde sa dane neplatia uz 10 rokov

    Ja som pre zmenu magor z Tvojej túžby podnikať v krajine, kde sa dane platia

    Peterka je offline (nepripojený) Peterka

    Peterka
    Doporučujem osloviť daňového poradcu lebo zo zákona len on je zodpovedný za spôsobenú škodu,ktorá vznikla nesprávnym poradenstvom.

    V ktorej krajine sa neplatia dane ?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    euroguy Pozri príspevok
    Vdaka, ked mam pravdu stravil som vela dni na tejto stranke, ale myslim, ze potrebujem konkretne odpovede a tak by som rad zistil, nejakeho dobreho danoveho poradcu v okoli, kto by mi pomohol z odpovedami, kedze som tu nikde nenasiel vsetky odpovede...
    Kde to je "v okolí "?
    Píšeš, že si tu nenašiel nikde všetky odpovede - a aké sú Tvoje otázky ? Nenapísal si ani jednu konkrétnu ... možno by sme Ťa nasmerovali, možno odpovedali .

    euroguy je offline (nepripojený) euroguy

    euroguy
    priame dane - dane z prijmu sa neplatia v UAE ale samozrejme ze maju vela poplatkov aby si to vynahradili...

    Nasiel som si myslim dobru danovu poradkynu a tak budem mat skoro vsetko zariadene a podstatne je to ze to mam vysvetlene tak aby som veciam a nalezitostiam rozumel

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    euroguy Pozri príspevok
    priame dane - dane z prijmu sa neplatia v UAE ale samozrejme ze maju vela poplatkov aby si to vynahradili...

    Nasiel som si myslim dobru danovu poradkynu a tak budem mat skoro vsetko zariadene a podstatne je to ze to mam vysvetlene tak aby som veciam a nalezitostiam rozumel

    A s týmto Ti poradiť nevedela?:

    http://www.porada.sk/t60517-pracujem...slovensku.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.