Zavrieť

Porady

Zdaniteľné náhrady

Vo výplatnom liste máme kolónku "zdaniteľné náhrady". Čo všetko patrí do týchto náhrad?
Lebo šéf nám tam dáva odmeny, lebo zistil, že táto suma nevstupuje do priemerky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

    DušanČ
    Náhrady mzdy sú náhrady za dovolenky, za sviatok a za prekážky v práci na strane pracovníka alebo zamestnávateľa. Rozhodne sem nepatria odmeny.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Mám z toho dojem, že šéf je u vás zároveň aj mzdovým účtovníkom. Nech si naštuduje príslušné zákony najprv Ako vidím, máte prístup aj na Draka, info teda je z čoho čerpať.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Paula Pozri príspevok
    Mám z toho dojem, že šéf je u vás zároveň aj mzdovým účtovníkom. Nech si naštuduje príslušné zákony najprv Ako vidím, máte prístup aj na Draka, info teda je z čoho čerpať.
    Hej, je aj mzdár. Ale taký "laik". Akým zákonom, prípadne § mu to mám dokázať? Lebo všetko chce mať podložené nejakým papierom.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Dada Pozri príspevok
    Hej, je aj mzdár. Ale taký "laik". Akým zákonom, prípadne § mu to mám dokázať? Lebo všetko chce mať podložené nejakým papierom.

    Povedala by som, že skôr on by zamestnancom mal podložiť zákonom, že robí mzdy správne a odmeny patria do náhrad

    Zdaniteľné náhrady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.