Zavrieť

Porady

praca na dohodu

Dobry vecer!
Chcela by som sa spytat kolko moze odpracovat pracovník ked je zaregistrovani na urade prace a za aku mzdu. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    LUCIARACKOVA Pozri príspevok
    Dobry vecer!
    Chcela by som sa spytat kolko moze odpracovat pracovník ked je zaregistrovani na urade prace a za aku mzdu. Dakujem
    64 hodín a 3.200,- Sk brutto

    SI TU DOSŤ DLHO REGISTORVANÁ ABY SI VEDELA AKO TREBA HĽADAŤ V TÉMACH.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis


    Môže byť dlho registrovaná, ale nemusí sem chodiť každý deň. Viem to podľa seba. Zaregistrovala som sa ešte v roku 2006, no začala som chodiť na PORADU až v tomto roku. Vtedy som ešte ani nevedela poriadne, kde som sa to zaregistrovala ačo to je za PORADU.
    No našťastie som na to prišla.
    Dakujem za radu .Naozaj na poradu sa dostanem len zriedka pretoze mam na starosti viac firiem a poradu zapmen az ked som v nudzi. Inak Dik

    mirhu je offline (nepripojený) mirhu

    Mirka mirhu
    smith Pozri príspevok
    64 hodín a 3.200,- Sk brutto

    SI TU DOSŤ DLHO REGISTORVANÁ ABY SI VEDELA AKO TREBA HĽADAŤ V TÉMACH.
    Ak si daný pracovník u daného zamestnávateľa vypíše tlačivo vyhlásenie... tak potom neplatí daň, však? Veď zarobí menej ako je nezdaniteľná čiastka... a ak pracuje na dohodu, tak za neho platí poistné odvody štát, keďže je nezamestnaný.... ciže dostane tých 3200,- aj netto.....opravte ma ak sa mýlim..

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    mirhu Pozri príspevok
    Ak si daný pracovník u daného zamestnávateľa vypíše tlačivo vyhlásenie... tak potom neplatí daň, však? Veď zarobí menej ako je nezdaniteľná čiastka... a ak pracuje na dohodu, tak za neho platí poistné odvody štát, keďže je nezamestnaný.... ciže dostane tých 3200,- aj netto.....opravte ma ak sa mýlim..
    Presne tak, môže podpísať vyhlásenie, a neplatí sa daň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.