Zavrieť

Porady

cest. kancelária "Prvý výber"

Ahojte, mohol by mi niekto pomocť, nepočuli ste niečo o cestovke "Prvý výber"? Na štvrtok ma pozvali na nejaké stretnutie s určitov výhrou elektroniky alebo aj zájazdu a to zadarmo.Údajne v SR existuju 3 roky ale na webe po nich ani chýru. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Je to podvod, už sme to tu rozoberali. Ani tam nechoď a trvaj na tom, aby Ti objasnili, odkiaľ majú Tvoje telefónne číslo.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Pozri toto:
    http://www.porada.sk/t11795-vyhra.html

    Toľko som pri tom špekulovala, dúfam len, že to bude fungovať.
    Naposledy upravil Kazu : 18.09.07 at 20:34 Dôvod: Funguje! Hurá, ja som sa to naučila.
    ahoj, ja by som sa chcela opytat rovnako na tu cestovku prvy vyber.. tiez nam volali, ze mame ist na tu dvojhodinovku a dostaneme cenu.. tak ako vieete, ze je to podvod. vopred dakujem za pomoc

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Pozri si môj príspevok č. 3 a klikni na link VÝHRA???. Tam sa to dočítaš. Ale nič ti nebráni dopracovať sa k vedomostiam aj vlastnými skúsenosťami.

    cest. kancelária "Prvý výber"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.