Zavrieť

Porady

cukrarska vyrobna

Ahoj.. chcem sa spitat niekoho kto ma stym skusenosti ze ci si mozem otvorit malu cukrarsku vyrobnu doma v pivnici. Chcel by som tam zo zaciatku robyt sam na zivnost a chcel by som sa zamerat na vyrobu dezertov do kaviarní.Odberatelov by som aj mal. len neviem ci by na vyrobu vyhovovali moje 3 miestnosti. Ako by mali vypadat?terba vsade obkladacky? na podlahu vyhovuje aj linoleum? stoly musia byt nerezove alebo su dobre aj drevene pripadne nejaky lacneisi material lebo kapital nemam moc velky..dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Nepotesim Ta. Kamos si otvoril vyrobnu kolacov a musel vela investovat do upravy podlahy (kachlicky so spec. upravenym soklom), stien, digestora (specialneho). Stoly tiez speci... A hygiena, to je kapitola sama o sebe. O tom by ti vedeli porozpraavat majitelia kuchin bajky. Vybavoval to mesiace! Tak som ta namotivoval - cav a drzim palce

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Výroba doma v pivnici je tiež kapitola sama o sebe. Najlepšie urobíš, ak zájdeš najprv na hygienu a spýtaš sa čo vyžadujú.
    presne ako ti už odpovedali , sú tam prísne hygienické normy , ale taktiež to závisí od hygieničky , ktorá to schvaluje , niekedy stačí umyvatelný sokel , a hlavne výučný list z oboru , alebo zástupcu s výučným listom , ale musí mat u teba trvalý pracovný pomer. Najprv si všetko radšej zisti na príslušných úradoch / hygiena a živnostenské odd. /

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Čo by sa nedalo, dá sa, len treba sa vyzbrojiť dobrou dávkou trpezlivosti a nestatiť nervy s požiadavkami hygienikov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.