Zavrieť

Porady

2nd hand a novy tovar

Dobry den,
otvaram si 2nd hand a chcela by som sa opytat, ci mozem preberat od FO aj uplne novy nepouzivany tovar? Nebudem s tym mat kontrolor problem? Vopred dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Poradiť? Už predvčerom sa sa pýtala v jednej téme:prečo second hand?, prečo nechceš predávať len nové a hlavne slovenské výrobky? Ja by som určite nedala svoje výrobky do predajne, kde sa predávajú použité veci. Už stým by si mala problém, že zákazníci budú z toho dezorientovaný a budú chcieť aj nové výrobky za také ceny ako staré, a budú nadávať, že obnosené veci sa predávajú tak draho. Prečo odpad zo západu? Je to hygienické?

    laurita je offline (nepripojený) laurita

    laurita
    2Vladoa Katka:
    Ja som sa nepytala ci by si dala ty svoje vyrobky do sekaca, kludne si ich nechaj! A ani na to co si podla teba budu mysliet zakaznicky a ani na to ci je to hygienicke!
    Si ulne mimo temy!
    Otazka znela, ci mozem preberat od FO aj uplne novy nepouzivany tovar? Nebude s tym mat kontrolor problem?
    Nabuduce ma prosim ta, usetri tvojich hypotez, diky!

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    laurita Pozri príspevok
    2Vladoa Katka:
    Ja som sa nepytala ci by si dala ty svoje vyrobky do sekaca, kludne si ich nechaj! A ani na to co si podla teba budu mysliet zakaznicky a ani na to ci je to hygienicke!
    Si ulne mimo temy!
    Otazka znela, ci mozem preberat od FO aj uplne novy nepouzivany tovar? Nebude s tym mat kontrolor problem?
    Nabuduce ma prosim ta, usetri tvojich hypotez, diky!
    Odporúčam prečítať si Etiketu Porady, myslím, že takéto invektívy tu nepatria...

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Laurita - ja som len reagovala zo skúseností.Poznám jednu obchodníčku s detským textilom, ktorá to skúšala, klesli jej tržby , stratila zákazníkov a dokonca sa musela presťahovať do iných priestorov - defacto začínať od znova. O tom to je. A kontrolor - máš asi na mysli hygienika.To Ti najlepšie povedia, keď budeš ohlasovať zriadenie prevádzky a žiadať súhlas hygienika.

    Maronni je offline (nepripojený) Maronni

    Maronni
    Viem, ze na odpoved je akosi neskoro, ale viem ODPOVED. Zistila si, ze medzi pouzitim satstvom su aj nove veci, vsak??? Takze preto by si sa rada prezentovala nielen ako sekac!! No, neviem...

    2nd hand a novy tovar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.