Zavrieť

Porady

AEROBIC

Ahojte všetci.

Ja už som mimo z toľkého vysedávania v kancelárii celý deň. Chcela by som nejako rozhýbať telo večer doma, nechce sa mi do posilňovne. Neviete mi poradiť, kde by som našla na webe Nejaké aerobicové kroky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olga88 je offline (nepripojený) olga88

    olga88
    Dobra je kniha kalanetika, alebo Pilatesova metoda -cvicenia. Ja tu zostavu ovlada, len neviem ako by som Ti tie cviky napisala. Cele cvicenie trva 20-30 minut a rozcvicia sa vsetky svaly.
    Olga

    Armola je offline (nepripojený) Armola

    Armola
    olga88
    Dobra je kniha kalanetika, alebo Pilatesova metoda -cvicenia. Ja tu zostavu ovlada, len neviem ako by som Ti tie cviky napisala. Cele cvicenie trva 20-30 minut a rozcvicia sa vsetky svaly.
    Olga
    To by sa aj mne zislo. Robim delenu a ktomu by som potrebovala nejake cviky na brucho a zadok. Mam problemi s kolenom, takze nejake tazke cviky nezvladam. Inac aj ja som rozmyslala nad kalanetikou. Je to dobre? Pomaha to?

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    http://zena.centrum.sk/zdravi/pohyb.phtml

    skús túto stránku - resp. iné vyhľadávanie na nete

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Armola
    To by sa aj mne zislo. Robim delenu a ktomu by som potrebovala nejake cviky na brucho a zadok. Mam problemi s kolenom, takze nejake tazke cviky nezvladam. Inac aj ja som rozmyslala nad kalanetikou. Je to dobre? Pomaha to?
    skúsim popísať cvik na brucho z kalanetiky - lahneš na chrbát, nohy zohneš v kolenách na šírku ramien, predpažíš, zdvihneš hlavu a pohupuješ sa dopredu a dozadu s rukami asi 2cm ... čiže ťaháš telo rukami dopredu - je to na vrchnú časť brucha -- pomáha to,
    stredná a dolná časť brucha je náročnejšia, to nedokážem ani ja .... lahneš na chrbát, nohy zdvihneš do zvislej polohy k telu, ruky pred seba, zdvihneš hlavu po lopatky a kmitáš 1 minútu
    (na začiatok začni s 10 sek alebo 10 kmitov, potom pridávaj po 5 )

    počkaj skúsim zoskenovať, ak pojde, prilepím to tu ako prílohu

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    predchádzajúci popis mám z VHS kalanetiky - podľa toho som cvičila aj ja

    toto mám z časáku :
    Naposledy upravil jess : 22.02.05 at 16:22

    Yaya je offline (nepripojený) Yaya

    Yaya
    Zdravím. Anonymka skús -www.aerobik.host.sk- sú tam zostavy ale hlavne sú tam kroky ,ktoré použiješ v aerobiku. Dá sa to trénovať aj doma. Tiež sú tam zostavy na
    posilňovie.
    Ďalšie je www.dama.cz- tam momentálne najdeš cviky na brucho a zadok ,ak ich skombinuješ dostaneš dve účinné série,

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Jaj Baby. Ale ste ma potešili. Ste moc a moc zlaté. Ani som nečakala, že mi niekto na túto tému poradí. Pozriem sa na všetky stránky. Som Vám povďačná.

    drozdik je offline (nepripojený) drozdik

    este chodim do skoly. drozdik
    Ahoj,skus si kúpiť muscle a fitness.Sú tam dobré rady aj na cvičenie doma a ako schudnúť.dobrý časák.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.