Zavrieť

Porady

kedy sa nastahovat?

Poradaci poradte: kupili sme byt, prerabame(okna, parkety, stierky, malovanie...) a potrebujeme sa co najskor nastahovat. Ako dlho by sme mali nechat byt vyvetrat po prerabke, aby to nebolo pre nas a deti nebezpecne? Cize kolko po malovani ist byvat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Neboj dnes sú také stierky a farby, že je možné prerábať a súčasne aj bývať. Ja som tiež prerábala byt a nemala som inú možnosť tak som to robila postupne síce bol v celom byte mrnik ale čo už zvládlo sa to. Takže v tvojom prípade by som to urobila všetko, upratala a nasťahovala sa do pekného . Prajem veľa síl pri realizácii sna o peknom bývaní.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Nemusis mat ziadne obavy, ked vsetko dokoncis, mozes sa kludne nastahovat. My sme komplet prerabali bytove jadro, vymurovali, vtedy sme museli cakat, kym murivo vyschne. Vela sa z toho odparovalo, museli sme neustale vetrat. Plavajuca podlaha sa spravi za den-dva, okna seriozna firma spravy za 2 dni, malovanie je tiez 2-dnova zalezitost. A ked vyupratujes uz aj sa mozete nastahovat. Nemusis sa nicoho obavat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.