Zavrieť

Porady

Dochadzkovy system - citacka odtlackov prstov

Zdravim,
vedel by mi niekto odporucit dochazkovy system na baze odtlackov prstov na zaklade realnych skusenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    shampoo je offline (nepripojený) shampoo

    shampoo
    Je to nanič odporúčam nekupovať .
    Je to nespoľahlivé a aj nehygienické v čase epidémie chrípky alebo žltačky to odrovná celú fabriku.
    Radšej kúpte niečo modernejšie ,toto je už história a prežitok.
    Vysvetlím o čo ide:
    Pred zavedením ostrej prevádzky Vám oskenuje firma jeden prst zvyčajne palec a jeden náhradný povedzme ukazovák pre prípad že si palec napríklad porežete.
    Pri skenovaní musíte 3x pretiahnuť palec cez čítačku rovnako a tým dosiahnete povinnú zhodu viac ako 90 % a zapíšete sa do elektronickej databáze.
    V ostrej prevádzke musíte túto zhodu dodržat tiež na 90%
    Nie je to také jednoduché ako si myslíte treba tom dodŕžať „rýchlosť prsta“ ,správny uhol voči snimaču...
    -rozhoduje aj taká maličkosť ako napr.upotený palec,nie každý má rovnako prekreslené ani *siločiary* na palcoch 

    Keď už toto chcete zaviesť tak aspoň modernejšiu verziu kde na plôšku priložíte
    palec ktorým nepohybujete a zospodu ho oskenuje laser.
    Eliminujete tým aspoň niektoré chyby pracovníkov ale tá nehygiena tam zostane.

    katka1605 je offline (nepripojený) katka1605

    katka1605
    Skúsenosti zatiaľ nemáme veľké, systém sme zaviedli minulý týždeň.
    Každý pracovník ma oskenovanú ruku, takže, pokiaľ neprejde cez čítačku so svojou rukou, systém nezaznamená jeho príchod, odchod z práce.
    Nechcem robiť reklamu, no skús sa informovať u firmy APIS ( www.apis.sk ). Katka

    Majsa8 je offline (nepripojený) Majsa8

    Majsa8
    Ak by som Ti mohla poradiť.....naša firma používa dochádzkový systém od spoločnosti Dochadzka.net. Máme s ním dobrú skúsenosť a mzdárky si ho pochvaľujú. :0)

    Ančika je offline (nepripojený) Ančika

    Anna M Ančika
    katka1605 Pozri príspevok
    Skúsenosti zatiaľ nemáme veľké, systém sme zaviedli minulý týždeň.
    Každý pracovník ma oskenovanú ruku, takže, pokiaľ neprejde cez čítačku so svojou rukou, systém nezaznamená jeho príchod, odchod z práce.
    Nechcem robiť reklamu, no skús sa informovať u firmy APIS ( www.apis.sk ). Katka
    Aj my ho používame. Nemám problémy.

    Dochadzkovy system - citacka odtlackov prstov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.