Zavrieť

Porady

Zatavovač fólií

Ahojte poraďáci!
Moja otázka veľmi nesúvisí s touto témou, ale skúsim šťastie.
Potrebujem súrne poradiť, kde by sa dal zohnať kúpiť elektrický stolový zatavovač fólií, ktorým sa uzatvárajú napr. nádoby na lieky, resp. rôzne ampuly a pod. Má sa vraj používať v lekárňach, ale v mojom okolí lekárne takýto prístroj nepoužívajú. Ja ho potrebujem do chemického laboratória.
Ďakujem vopred za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chemicka je offline (nepripojený) chemicka

    pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac chemicka
    Ďakujem za typy, ale nenasla som, co som hladala. Buduci tyzden sa chystam na SUKL, snad mi nieco poradia.
    na bazos.sk je inzeraát zatavovač predmetov. je tam aj video ako funguje
    Naposledy upravil ivka70 : 05.08.15 at 16:17
    Kabaka123 nezverejňuj cudzí kontakt... hmm marcel... a nie si to ty? tam je tiež marcel...

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Ponuka zahŕňa stolové alebo ručné modely pre malovýrobu i vysokovýkonné výrobné linky.
    http://www.arcon-foodpharma.sk/sk/ap...ne-utesnovanie

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    chemicka Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci!
    Moja otázka veľmi nesúvisí s touto témou, ale skúsim šťastie.
    Potrebujem súrne poradiť, kde by sa dal zohnať kúpiť elektrický stolový zatavovač fólií, ktorým sa uzatvárajú napr. nádoby na lieky, resp. rôzne ampuly a pod. Má sa vraj používať v lekárňach, ale v mojom okolí lekárne takýto prístroj nepoužívajú. Ja ho potrebujem do chemického laboratória.
    Ďakujem vopred za radu.
    Je to dosť špecifický tovar, ktorý asi v Tescu nebudú mať. Na tvojom mieste by som asi oslovil dodávateľov zdravotnej techniky, myslím, že je ich tu dosť. Možno niektorý bude mať nejakého dodávateľa s takým sortimentom.

    Inak neviem si ani predstaviť, ako taký zatavovač môže vyzerať. My máme zatavovač kuchynských fólií (sáčkov), ale to asi nezháňaš.

    chemicka je offline (nepripojený) chemicka

    pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac chemicka
    Nie, take nieco nepotrebujem, ja potrebujem zakryt foliou (akoukolvek) uzky otvor, ktory bude nasledne perforovany. Ide o to, aby pred pouzitim neunikli prchave latky.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Firmy so zdravotníckou technikou nemajú nič také vo svojej ponuke? Skúste hľadať aj firmy s obalovou techniku, majú aj zariadenia na zatavovanie fólií. Ja poznám firmu Petružálek, skúste www.petruzalek.sk. A na ŠUKL vám nevedia poradiť, keď už to vyžadujú?
    Kabaka123 05.08.15 11:51 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.