Zavrieť

Porady

čo použiť a ako urobiť svojpomocne...

Potrebujem poradiť, viď obrázok príloha, mam plastove okná ktoré potrebujem osadiť na miesto tejto sklenenej vyplne, okná majú rozmer š1140 x v1500mm, velkosť otvoru sklenej vyplne je š2840 x v2120 x h200mm, čo by som mal použiť pri stavbe / tehly , presne tvarnice/, a ako riešiť preklady.
Naposledy upravil wildo : 05.10.07 at 13:04
071005_074347.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Libusa je offline (nepripojený) Libusa

    Libusa
    My sme upravovali otvor pre vsadenie garážovej brány, manžel použil hotový preklad ktorý sme zakúpili v stavebninách. Otvor zúžil pomocou tvárnic , ktoré rezal podľa potreby. Doplním ešte,
    že tvárnice pomocou kovových tyčí previazal s pôvodnou stenou. Povrchová úprava - sieťka, kleber,
    hotová omietka. Inak by sa ti mohli objaviť drobné praskliny, pretože predsa to bude pracovať.
    Naposledy upravil Libusa : 05.10.07 at 10:11 Dôvod: doplnenie

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wildo Pozri príspevok
    Potrebujem poradiť, viď obrázok príloha, mam plastove okná ktoré potrebujem sadiť na miesto tejto sklanej vyplne, okná majú rozmer š1140 x v1500mm, velkosť otvoru sklenej vyplne je š2840 x v2120 x h200mm, čo by som mal použiť pri stavbe / tehly , presne tvarnice/, a ako riešiť preklady.
    Ja by som tiež použil tvárnice (Hebel, Ytong), nemajú veľkú hmotnosť a sú ľahko prispôsobiteľné.

    čo použiť a ako urobiť svojpomocne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.