Zavrieť

Porady

dohodár a dane

Ahojte, mohol by mi prosim niekto pomoct s tymto...Mame dohodara a vzdy mal mzdu nad 5000,- SK a program mi to tiez automaticky dal ako preddavkovu dan. No tento mesiac sme mu dali len 4000,-Sk a tak to bude zrazkova dan? Moze mam ten isty clovek raz preddavkovu a potom zrazkovu dan?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    ano môže

    straposko je offline (nepripojený) straposko

    Som obyčajné dievča, ktoré ma rado pohyb a život okolo seba. Rada sa stretávam s novými ľuďmi, od ktorých je čo "pochytať" ...viac straposko
    a bude mi potom sediet aj koncorocne hlasenie? A ked mu budem davat potvrdenie, tak to tam tak rozdelim...ze co je preddavkova dan a co zrazkova?

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Všetko ti bude sedieť, ešte záleží od SW v akom robíš Olymp to krásne spracuje. A v potvrdení to rozdelíš.

    straposko je offline (nepripojený) straposko

    Som obyčajné dievča, ktoré ma rado pohyb a život okolo seba. Rada sa stretávam s novými ľuďmi, od ktorých je čo "pochytať" ...viac straposko
    mam softip a zatial mi to daval vsetko dobre =) velmi ti dakujem za pomoc a cas

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    rado sa stalo, nič to nestálo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.