Zavrieť

Porady

niečo mimo......

Teraz sa Vás všetkých opýtam niečo mimo.........
Musím mať ako účtovníčka uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu?!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    henika je offline (nepripojený) henika

    henika
    ked to nie je povinnost, pomoze mi to nejako, ked to budem mat..taketo nieco ja pocujem prvykrat....

    rene je offline (nepripojený) rene

    rene
    Keby ste spôsobili zákazníkovi škodu svojím účtovaním, poisťovňa to za Vás zaplatí vo výške, na ktorú si poistku budete platiť.

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Ako účtovníčka môžeš spôsobiť škodu leda tak na dorubku daní a penáloch, a väčšina poistiek má toto vo výluke.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Naninko, nemusíš, iba ak chceš ... Ja ju nemám a robím účtára už 27 rokov...

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Ako som uz pisala v nejakom inom prispevku, mam takeho poistenie, nie je lacne, ale podla mojho zistenia je z doby, ked bolo este vyhodne /uvidim pri plneni/, ale poistovala som to nielen pre penale a dorubky /co sa urcite bude musiet obhajovat, ze som ich nezavinila ja/, ale aj z toho dovodu, nakolko mam originaly dokladov zakaznikov aj cely rok doma, proti ich strate, znehodnoteni, pokazeni PC a pod. veci.
    No i napriek vsetkemu dufam, ze ju v nebudem musiet vyuzit. Ale povinna nie je.

    Prue je offline (nepripojený) Prue

    Prue
    Keď sme už pri poistení,neporadíte mi niekto, v ktorej poisťovni je výhodné uzavrieť takéto poistenie? Za Vaše rady Vám vopred ďakujem.

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    Prue
    Keď sme už pri poistení,neporadíte mi niekto, v ktorej poisťovni je výhodné uzavrieť takéto poistenie? Za Vaše rady Vám vopred ďakujem.
    Ja keď som pred časom zisťovala čo a ako, tak som našla iba dve poisťovne(môžem menovať? - Kooperatíva a Uniqa), ktoré robia poistenie mandátneho vedenia účtovníctva. Mne viac vyhovola tá druhá, hoci v oboch sú tie zmluvné podmienky ... no čo vám budem hovoriť...
    Odporúčam najprv si preštudovať zmluvné podmienky, lebo vtedy boli dosť rozdielne - poistenie straty dokladov z bytu, výluky z poistenia a pod...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.