Zavrieť

Porady

čaj Pu-Erh

Zdravím všetkých poraďákov, chcela by som Vás poprosiť ak má niekto skúsenosti s čajom Pu-Erh ozvite sa. Mal by mať účinky ako spaľovač tukov. Rada by som vedela či to u niekoho funguje. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    Ja som veľmi čajíčková, tak okrem iných pijem aj tento, ale zázraky od neho nečakaj (aspoň nie viditeľné), ak máš na mysli chudnutie, inak by sme už dávno boli všetky štíhle . Ale možno ak má niekto vysoký cholesterol, tak mu ho stiahne...treba vyskúšať. Inak tento čajík má zvláštnu zemitú chuť.
    Pekný deň!

    Erika 1982 je offline (nepripojený) Erika 1982

    Erika 1982
    Ja ho tiež pijem aj manželovi chutí a on veľmi čaje nemusí.. Ale nepostrehli sme dajakú zmenu na naších tukoch... :-)
    Mne sa podarilo trochu schudnúť ale to vďaka tomu, že obedujem minimálne 30 "čistého času" a každé ráno vypijem nalačno minimálne 1/2 litra čistej vody. Síce asi za hodinu sa to prejaví na zhustenom behaní na WC... ale aspoň mi prečístí obličky... :-)

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Pijem tiez tento caj, ale tak isto si myslim, ze len caj pit a cakat, ze schudnem je mierne povedane naivne. Ziadny caj nie je taky zazracny.

    JANASA je offline (nepripojený) JANASA

    JANASA
    Ak niečo na spaľovanie tukov tak chróm - odburáva chuť na sladké, ale najlepší účinok dosiahneš samozrejme v kombinácii s pohybom. Dobrý účinok má chróm so zeleným čajom a vlákninou.

    Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

    Ofélia
    ja som tiež pila tento čaj a potom ešte aj z Tekane - čaj na chudnutie. Jedine čo som od nich mala tak to bolo, pravidelná stolica . Potom som to riskla a navštívila som lekára, ktorý sa zaoberal akupunktúrou. Mala som pri uchu vypichnuté 2 malé ihli, ktoré mi tlmili hlad a chuť na sladké chodila som tam, každý týždeň, zakaždým ma odvážili a dali nové ihli. Zabralo to. Výsledok je za 8 sedení 11 kg dole + som doma cvičila ľahké cviky pilates na chrbticu. Dnes mám 63 kg váha nekolíše a najzaujímavejšie na tom je že keď som mala 55 kg, obliekla som č. 38, pri 59 kg už č. 40 a ja dnes oblečiem č. 38 -40. Mám úplne inú postavu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.