Zavrieť

Porady

Zabudnutý link

Určite sa Vám už stalo, že ste niekde niečo čítali a zabudli ste si zaznamenať link. Stáva sa to pravidelne aj tu na Porade. Na uchovanie linkov je celkom vhodný volný program (freeware) LinkSaver zo stránky www.hdsoft.sk. Je v slovenčine. Stačí si v "poznámkach" zadať svoj názov k linku a okienku "html kód" zadať link. Názvy máte potom pekne zoradené a stačí si len vybrať ten hľadaný aj s linkom. Na link potom stačí kliknúť myšou s pridržaním klávesy ctrl. sw je vždy po ruke na spodnej lište pri spustení PC, obsahuje aj iné užitočné funkcie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ekopo, vždy som bojovala s tým, že "už niekde som to čítala" a ani za svet som si nemohla spomenúť kde. Idem to hneď vyskúšať - pre mňa to bude určite super vec.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Je v tom nejaky zasadny rozdiel oproti Oblubenych poloziek / prip Historia v IE?

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Do LinkSaveru si zadávaš len relevantné linky s vlastným názvom a aj so svojim pokecom. Neviem si predstaviť, ako by som pátral v Histórii v IE po linku spred pol roka a ešte by som ani nevedel kde a čo mám vlastne hľadať. Koľko stránok navštíviš denne? História sa nabaluje. To isté platí o oblúbených položkách. Tam mám nastavené niektoré často používané linky, ale nie linky na konkrétnu "vec". Ja to pokladám za dosť zásadný rozdiel. Myslím, že je to prehľadnejšie. A sú tam aj iné možnosti v sw. To je môj názor.

    Krtko je offline (nepripojený) Krtko

    Krtko
    [quote=ekopo;549474]Určite sa Vám už stalo, že ste niekde niečo čítali a zabudli ste si zaznamenať link. Stáva sa to pravidelne aj tu na Porade. Na uchovanie linkov je celkom vhodný volný program (freeware) LinkSaver zo stránky www.hdsoft.sk.

    Potešila som sa, ale zbytočne.... Vypísalo mi pri sťahovaní, že súbor je poškodený, škoda.
    Tak som si stiahla aspoň knihu jázd. Vďaka

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    [quote=Krtko;580530]
    ekopo Pozri príspevok
    Určite sa Vám už stalo, že ste niekde niečo čítali a zabudli ste si zaznamenať link. Stáva sa to pravidelne aj tu na Porade. Na uchovanie linkov je celkom vhodný volný program (freeware) LinkSaver zo stránky www.hdsoft.sk.

    Potešila som sa, ale zbytočne.... Vypísalo mi pri sťahovaní, že súbor je poškodený, škoda.
    Tak som si stiahla aspoň knihu jázd. Vďaka
    Pozriem sa na to.

    P.S.
    Všetko funguje ako má. Je to v poriadku.
    Naposledy upravil ekopo : 29.11.07 at 19:20 Dôvod: pridané p.s. po kontrole

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.