Zavrieť

Porady

ortopedické vložky

Ortopéd mi predpísal ortopedické vložky do topánok (kvôli plochej nohe a čiastočne poklesnutej klenbe). Mám si ich ísť dať odmerať. Čo ma čaká, čo si mám všímať a čo požadovať - nemáte s tým skúsenosti? Dajú sa nosiť do bežných topánok alebo aj topánky si musím dať urobiť? Vďaka a pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Najlepšiu odpoveď ti dá ten technik, čo ti bude brať miery na ortopedické vložky. Moje deti ako malé nosili robené ortopedické vložky a dali sa nosiť v bežných topánkach.
    Lion Topoľčany
    Moja malá má na predpis "korytkové ortoped.vložky" /sú pomerne masívne/, ale mohla ich nosiť len v trakingových sandálikoch, práve teraz riešim, že jej
    dám predpísať niečo menej masívne, aby ich mohla nosiť v čižmách.
    Tiež mám problém s poklesnutou klenbou na pravej nohe
    / 6.12.2007 idem na operáciu / a ortopedické vložky ktoré mi vyrobil technik mi nepasovali do žiadnych topánok. Keby som ich mala používať musela by som si kúpiť topánky o dve čísla väčšie.

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Vďaka. Takže má to svoje úskalia. Musím sa teda toho technika opýtať, či vložky budú bežne nositeľné. Lebo investovať do topánok robených na mieru kvôli vložkám nemám chuť, keď ani neviem, či mi tá vložka nejako pomôže. Ešte raz ďakujem všetkým a pekný deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.