Zavrieť

Porady

Výber zdravotnej služby

Dobrý deň,
viete mi prosím Vás niekto poradiť, že akou formou treba robiť výber zdravotnej služby, resp. aké kritéria máme uviesť ? Prosím o radu, pretože sme laici a netuším čo tam treba dať do kritérií?Aspoň nejaké podstatné body a akou formou to urobiť?
Prosím prosím.
Ďakujem krásne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aljoska je offline (nepripojený) Aljoska

    Aljoska
    Ahoj Karpis,
    ďakujem za link, prezrela som si v podstate všetky, ale nikde nebolo, že akou formou má zamestnávateľ robiť výber ZPS a aké kritéria tam má dať? Veď mi predsa nevieme čo bude všetko potrebné urobiť? Nevieš mi trošku konkretizovať ako by to malo vyzerať?
    Vďaka

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    U nás vo firme to zabezpečoval bezpečnostný technik, ale v prvom rade je potrebné zistiť kto má vo Vašom okolí oprávnenie robiť takúto službu a osloviť ich.

    Aljoska je offline (nepripojený) Aljoska

    Aljoska
    Karpis mi sa nerozumieme,
    ja nemam problém s tým, že ktoré firmy majú oprávnenie na výkon PZS, ja mám problém AKOU formou urobiť výber?Výberovým konaním, výzvou....a čo mám dať do kritérií, keď ani neviem aké požiadavky mám mať na PZS!!!
    Ďakujem.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    My máme iba 4 zamestnancov, jedná sa o prácu programovanie, školenie a predaj SW a HW. Musíme mať tiež PZS a akou formou to napísať?

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Na internete si vyber PZS /aj niekoľko/ a na ich stránkach je predbežný dotazník. Ten je nezáväzný. Po jeho vyplnení ti PZS pošle pravdepodobnú cenu za svoje služby. Alebo je tam aj telefónné číslo a môžeš sa informovať aj osobne ale zrejme ťa odkážu na ten ich dotazník.

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    Jednoducho si vyber zo zoznamu a zisti aké majú podmienky poprípade aká je cena za PZS a potom si podľa týchto kritérii vyber tú PZS ktorú považuješ za najprijateľnejšiu. PZS s firmou uzavrie zmluvu....

    karpis je offline (nepripojený) karpis

    karpis
    MarcelkaT Pozri príspevok
    My máme iba 4 zamestnancov, jedná sa o prácu programovanie, školenie a predaj SW a HW. Musíme mať tiež PZS a akou formou to napísať?
    áno musíte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.