Zavrieť

Porady

Diety zamestnávateľ

Dobry den,chcela by som vas poprosit o radu .Ospravedlnujem sa,mozno som zle zaradila otazku,ale chcela by som vediet ci zamestnavatel si moze dat diety ked ide na zahranicnu jazdu. Myslim tym ci je to uctovne spravne ked si narokuje a uplatni diety.Chodi odviest nejake zásielky po celej EU.myslim tym aj rok 2006
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Monet Pozri príspevok
    Dobry den,chcela by som vas poprosit o radu .Ospravedlnujem sa,mozno som zle zaradila otazku,ale chcela by som vediet ci zamestnavatel si moze dat diety ked ide na zahranicnu jazdu. Myslim tym ci je to uctovne spravne ked si narokuje a uplatni diety.Chodi odviest nejake zásielky po celej EU.myslim tym aj rok 2006
    zamestnávateľ ? SZČO ? upresni

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Monet Pozri príspevok
    Dobry den,chcela by som vas poprosit o radu .Ospravedlnujem sa,mozno som zle zaradila otazku,ale chcela by som vediet ci zamestnavatel si moze dat diety ked ide na zahranicnu jazdu. Myslim tym ci je to uctovne spravne ked si narokuje a uplatni diety.Chodi odviest nejake zásielky po celej EU.myslim tym aj rok 2006
    Pokiaľ ide o služobnú cestu, môže si dať do nákladov cestovné náhrady - stravné, vreckové,...

    Monet je offline (nepripojený) Monet

    Monet
    dakujem a vedeli by ste mi prosim poradit kde najdem nieco dobre pisané o dietach a o stravnych listkoch.ze kedy maju narok atd.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Monet Pozri príspevok
    dakujem a vedeli by ste mi prosim poradit kde najdem nieco dobre pisané o dietach a o stravnych listkoch.ze kedy maju narok atd.
    To je dosť obsiahle štúdium, tu na porade je toho neúrekom. Ale diety - to nie je definícia podľa zákona. Zákon hovorí o cestovných náhradách, ktoré sú stravné, vreckové, iné vedľajšie cest. náhrady.

    Aké stravné lístky máš na mysli? Lebo to je zase úplne iná téma.

    Treba si to všetko vyhľadať.

    Diety zamestnávateľ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.