Zavrieť

Porady

alikvotná čiastka zo mzdy

ahojte, prosim vas, zamestnanec nastupil 19.09.2007 a dla prac. zmluvy bude odmenovany MINIMALNOU MZDOU - viete mi prosim poradit aka mu bude vyplatena mzda za tych par odpracovanych dni v mesiaci september? prosim poradte mi..vopred srdecna vdaka..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stanicapap je offline (nepripojený) stanicapap

    stanicapap
    ahojte, prosim vas, zamestnanec nastupil 19.09.2007 a dla prac. zmluvy bude odmenovany MINIMALNOU MZDOU - viete mi prosim poradit aka mu bude vyplatena mzda za tych par odpracovanych dni v mesiaci september? prosim poradte mi..vopred srdecna vdaka..

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    minimálna mzda v mesiaci : počet prac. hodín v mesiaci x počet jeho odpracovaných hodín

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Ak máš dobrý SW tak program Ti automaticky všetko vypočíta , aj mzdu aj odvody - len treba všetko presne zadať odkedy u vás pracuje, atď.

    stanicapap je offline (nepripojený) stanicapap

    stanicapap
    no to je asi problem, lebo ja nerobim mzdy cez program, ale rucne.. my sme totiz 3 zametn.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Program na spracovanie miezd sa da kúpiť už od 5 zamestnancov. nie je veľmi drahý a pomôže Ti. Nemusíš sa trapiť ručným vypočítavaním. Urobí Ti všetky odvody do SP, ZP, DÚ, prihlášky, odhlášky, atď.

    stanicapap je offline (nepripojený) stanicapap

    stanicapap
    dakujem, uz to asi budeme musiet kupit...a neviete mi teda povedat - poradit, ci mam uz z tej nizkej sumy platit vsetky odvody - nie je nejaka min.hranica?

    iveta30 je offline (nepripojený) iveta30

    iveta30
    minimálna mzda 7600,- Sk : 150,0 hod ( pri pracovnom týždni 37,5 hod ) x počet odpracovaných hodín.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    kukučka Pozri príspevok
    to ešte nedostal výplatu?
    Niektoré firmy majú termín výplaty aj posledný deň v nasledujúcom mesiaci.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 23.10.07 at 14:14

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.