Zavrieť

Porady

otvarame veľkosklad s oblečením

Chcela by som tymto oslovit ctenych navstevnikov Porady, uz existujucich podnikateľov (aj tych buducich), ktori sa zaoberaju predajom oblecenia pre mladu generaciu, zeny a muzov, vlastnia obchodiky a butiky,alebo ich chcu vlastnit v buducnosti :-)))..a takto zistit predbezny zaujem o veľmi kvalitne a moderne oblečenie,ktore chceme dovazat z Nemecka. Tovar bol stiahnuty z predaja, nakolko ho zastupil novy, aktualny tovar.Jedna sa o tzv.outlet, tovar ktory sa ale vo väcsine pripadov veľmi podoba na ten najnovsi..alebo sa ani neda rozlisit..nakolko je moda z roka na rok velmi podobna.Dakujem vopred za vase ohlasy, nazory, tipy, pripadne konkretne veci o ktore by zaujem bol.Tesim sa na vase reakcie!
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Toto skôr patrí do inzercie, ako do diskusie.
0 0
DianaI DianaI

DianaI je offline (nepripojený) DianaI

No ospravedlnujem sa, som na Porade nova a nejaku inzerciu,ktora je uplne na konci som si ani nevsimla..moja chyba. Myslela som,ze sa to môze povazovat aj za podnikateľsky napad, taky veľkosklad s outlet oblečenim. Preto som sa aj pytala na nazory inych, neslo mi o reklamu, tu si mam ešte cas robit a taka anonymna by mi asi ani veľmi nepomohla :-))) Snad sa najde niekto zhovievavejsi a poradi.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
DianaI Pozri príspevok
No ospravedlnujem sa, som na Porade nova a nejaku inzerciu,ktora je uplne na konci som si ani nevsimla..moja chyba. Myslela som,ze sa to môze povazovat aj za podnikateľsky napad, taky veľkosklad s outlet oblečenim. Preto som sa aj pytala na nazory inych, neslo mi o reklamu, tu si mam ešte cas robit a taka anonymna by mi asi ani veľmi nepomohla :-))) Snad sa najde niekto zhovievavejsi a poradi.
Mne napriklad velmi zalezi na tom, kde sa bude tvoj sklad nachadzat, kedysi som nap. chodila Topolcany, Zvolen, Banska Bystrica, teraz len Bratislava, ak budes inde, pre mna je to neefektivne, pokial v tvojom okoli nebude aspon 5 skladov a moze tam byt tovar aky chce, pre mna- malu predajnu o nicom. Samozrejme to je len moj nazor, ked sa pytas.
0 0
Marta Ružová Marta Ružová

Marta Ružová je offline (nepripojený) Marta Ružová

Tiež by ma zaujímalo kde sa bude tvoj sklad nachádzať a či tam budeš mať aj značkovú športovú obuv alebo len oblečenie.
0 0
rracko rracko

rracko je offline (nepripojený) rracko

mna by tiež celkom zaujimalo, kde bude ten velkosklad, mam zaujem otvorit si obchod a preto hladam vhodnych dodavatelov.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
sa mi zda, ze je to obchod v utajeni. Pomohla by SIS?
0 0
Marta Ružová Marta Ružová

Marta Ružová je offline (nepripojený) Marta Ružová

Asi budeme musieť zapojiť do pátrania tú SIS, ako spomínaš
0 0
mihihi mihihi

mihihi je offline (nepripojený) mihihi

Ahoj!To je dobrý nápad mohli by ste mi dať adresu.a ponuku.Ja chcem otvoriť si obchod pre moletky.Neveim či by som našla nejaky tovar u Vás.Ak nie tak mi pošlite mi adresy dodavateľov na tovar s oblečením pre moletky.Ďakujem
0 0
DianaI DianaI

DianaI je offline (nepripojený) DianaI

Ahojte vsetci!
Dakujem vam za prispevky a vase ohlasy a hlavne sa chcem ospravedlnit,ze som neodpisovala,nakolko som bola dlhsiu dobu v zahranici a potom tu doma kopec prace..tak prepacte vsetci! Musim vas ale sklamat, nas sklad je len v stadiu rozbehu, tzn. nemam este ani nejake prichystane katalogy,ktore môzem posielat, ani web.stranku..tak prosim pockajte a urcite ma potom neprehliadnete. Bude tam len oblecenie, jeans (napr.Mustang), ziadna obuv, mozno nejake doplnky, opasky, tasky a pod..,ale ziadna obuv. Takisto si asi velmi nepridu na svoje ani moletky (co ma mrzi), pretoze je to vsetko v klasickych velkostiach..tzn. S-XL, ci 34 - 44(nieco46). No a najblizsie to k nam budu mat zákaznici z okolia BB a ZV. Ked bude vsetko konkretnejsie, urcite sa dame viac do povedomia.Neviem,ci som vas potesila, alebo nepotesila...Zatial dakujem za zaujem,papa :-)
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
DianaI Pozri príspevok
Ahojte vsetci!
Dakujem vam za prispevky a vase ohlasy a hlavne sa chcem ospravedlnit,ze som neodpisovala,nakolko som bola dlhsiu dobu v zahranici a potom tu doma kopec prace..tak prepacte vsetci! Musim vas ale sklamat, nas sklad je len v stadiu rozbehu, tzn. nemam este ani nejake prichystane katalogy,ktore môzem posielat, ani web.stranku..tak prosim pockajte a urcite ma potom neprehliadnete. Bude tam len oblecenie, jeans (napr.Mustang), ziadna obuv, mozno nejake doplnky, opasky, tasky a pod..,ale ziadna obuv. Takisto si asi velmi nepridu na svoje ani moletky (co ma mrzi), pretoze je to vsetko v klasickych velkostiach..tzn. S-XL, ci 34 - 44(nieco46). No a najblizsie to k nam budu mat zákaznici z okolia BB a ZV. Ked bude vsetko konkretnejsie, urcite sa dame viac do povedomia.Neviem,ci som vas potesila, alebo nepotesila...Zatial dakujem za zaujem,papa :-)
No mna napriklad ano lebo som z tohto okolia, tak sa nezabudni pochvalit, ked to bude aktualne.
0 0
zolik2001 zolik2001

zolik2001 je offline (nepripojený) zolik2001

Mna tiez zaujima kde to bude

taktiez mam v plane zacat obchod s oblecenim a dodavatel na slovesnku bude po ruke. Osobne sa snazim zacat dovazat zo zahranicia....konkretne z chiny kontakty uz su ale este nepoznam sposob a co to obnasa. Budem rad ak niekto prispejete svojimi skusenostami kedze dovoz z chiny je mimo EU. Mam iba male skusenosti kupi z Chiny a predaj na Ebayi.
S pozdravom
Julian
0 0
rracko rracko

rracko je offline (nepripojený) rracko

Tak dufam, ze naozaj date o sebe vediet, som priamo z BB, takze by mi to uplne vyhovovalo.
0 0
gibbidis gibbidis

gibbidis je offline (nepripojený) gibbidis

mam zaujem o distribuciu,chcem predavat tovar doma,kotokolvek sa mi ozvite,aj tu pani diana
0 0
vivas vivas

vivas je offline (nepripojený) vivas

Chcel by som sa o tom dozvediet viac...
O aké značky konkretne ide??o aké množstvo sa jedná??
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

zolik2001 Pozri príspevok
Mna tiez zaujima kde to bude

taktiez mam v plane zacat obchod s oblecenim a dodavatel na slovesnku bude po ruke. Osobne sa snazim zacat dovazat zo zahranicia....konkretne z chiny kontakty uz su ale este nepoznam sposob a co to obnasa. Budem rad ak niekto prispejete svojimi skusenostami kedze dovoz z chiny je mimo EU. Mam iba male skusenosti kupi z Chiny a predaj na Ebayi.
S pozdravom
Julian
Som tu sice novacik, ale tak myslim, ze dovoz z chiny a skusenosti uz boli rozoberane. Skus vyhladat "dovoz z chiny" mozno ti to pomoze :-)
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Ako napad ocenujem.. Take nieco na Slovensku chyba. ak budu aj dobre ceny tak 2 x gratulujem. Dufam a verim, ze v tom podnikani vidis peniaze a zmysel.. Ako mlademu cloveku mi tu chyba to co bolo v Anglicku Outlet obchody (ako priklad 20 libier komplet znackove oblecenie, 8 libier rok stara obuv adidas a pod.) , kde sa dalo nakupit jeden rok stare ( 1 rok stara moda ) oblecenie za malo penazi.. Necem siahat na ostatnych, ale tu sa predava uplne nekedy stara moda za vela penazi a nie preto ze bola draha ale podnikatel chcel ZAROBVIT aj o 100 % a viac .. ( to je to co by sa nemalo robit ) PS: clovek ako odberatel si potom povie radsej nakupim niekde inde.
0 0
mirka165 mirka165

mirka165 je offline (nepripojený) mirka165

Diana, tiež by som mala záujem o bližšie info, najmä kde bude veľkosklad, ceny, značky, balenia a pod. Budem rada, ak mi, keď to bude aktuálne, necháte mi nejaký odkaz.
0 0
Ivet17 Ivet17

Ivet17 je offline (nepripojený) Ivet17

Ahoj. Aj ja by som chcela kontakt -ak otvaras ten velkosklad. Mozes mi poslat aj sukromnu spravu- mne ju neslo odoslat, lebo som tu nova. A tiez este len planujem otvorit predajnu s textilom prave s tymto zameranim. vrela vdaka.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No neviem, Diana nam to ponukala pred rokom a uz potom ticho...
0 0
Ivet17 Ivet17

Ivet17 je offline (nepripojený) Ivet17

To je skoda. Ale diky za info.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať