Zavrieť

Porady

kozmetika Alverde

Ahojte, máte niekto skúsenosti s kozmetikou Alverde? Minule som ju videla v drogériách DM. Je možné aby mala prírodná kozmetika takú nízku cenu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    strelkyna je offline (nepripojený) strelkyna

    strelkyna
    Alverde je výborna kozmetika,mnoho zien si ju ochvaluje, ako krem na tvar, tak aj balzam na pery.Vyskusam postupne aj ostatne výrobky.Cenove su vyhodne a nie su testovane na zvieratach.

    Kristína je offline (nepripojený) Kristína

    Kristína
    Túto kozmetiku používam tri roky, je výborná. Má certifikát výrobcu prírodnej kozmetiky. Vyrábajú ju len pre DM, inde ju nedostaneš.

    danru je offline (nepripojený) danru

    danru
    alverde je fajn, tiez som ju zacala pouzivat po avene, mem krajsiu tvar a viac penazi na kavu

    xfenix je offline (nepripojený) xfenix

    Som baba ktora sa snazi preniknut do tajov podnikania :) ...viac xfenix
    Zdravim, ano, je dobra, poznam este jednu dobru s velmi priaznivymi cenami, je to Ziaja, polska kozmetika, ale pomerne tazko ju dostat.

    Mon1ka je offline (nepripojený) Mon1ka

    Mon1ka
    Mám 13 rokov trochu suchu plet ked si ju nekrémujem...čo odporučate od Alverdy ? Dakujem...

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    Alverde ma skvelu mascaru, taku dvojitu, kde sa najprv dava biela a potom cierna, asi najlepsia co som za poslednu dobu mala, a pritom stoji necelych 5 EUR, akurat sa mi zda, ze sa rychlo minula

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.