Zavrieť

Porady

oneskorená pracovná zmluva

Známa má problém, pracuje u zamestnávateľa na dobu určitú, pôvodná zmluva jej už skončila ale novú mala iba ústne,nie písomne.
Po 5 mesiacoch jej dal zamestnávateľ túto zmluvu so spätným dátumom, tak že nadväzuje na tú pôvodnú. Aký problém by mohla mať, prípadne zamestnávateľ z toho že zmluvu doručí až teraz na úrad práce?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Antiqa Pozri príspevok
    Známa má problém, pracuje u zamestnávateľa na dobu určitú, pôvodná zmluva jej už skončila ale novú mala iba ústne,nie písomne.
    Po 5 mesiacoch jej dal zamestnávateľ túto zmluvu so spätným dátumom, tak že nadväzuje na tú pôvodnú. Aký problém by mohla mať, prípadne zamestnávateľ z toho že zmluvu doručí až teraz na úrad práce?
    Píšeš, že dostala pracovnú zmluvu po 5 mesiacoch so spätným dátumom, ktorá nadväzuje na pôvodnú PZ. Nechápem prečo potom chceš zmluvu doručovať na ÚP keď sa nejedná o nezamestnanú osobu?

    Antiqa je offline (nepripojený) Antiqa

    Antiqa
    Len som si nebola istá, či z toho nemôže mať problém, keď na úrade práce vlastne majú iba pôvodnú zmluvu na dobu určitú do istého dátumu a potom už nemajú žiadny podklad k dalšiemu obdobiu.
    Nebude potom niekedy chýbať tá zmluva?
    Inak dúfala som že to nebude problém, som rada, že viac ľudí má ten názor

    oneskorená pracovná zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.