Zavrieť

Porady

Vyrážky na brade

Zdravím, neviete mi poradit preco sa mi v poslednej dobe zhorsila plet na brade no vlastne okolo celych pier, je v tom nejaky zdravotny problem,...? dakujem za pomoc a vase rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Veľmi často Helicobacter pilori,ale prichádza do úvahy aj hormonálny problém,alebo psychika.Tiež alergia.Zrejme sa nevyhneš lekárovi.

    pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

    pracovisko
    Možno je problém v zuboch, buď kaz, alebo nedošlo k zmene v používaní zubnej pasty (alergia na zložku pasty)?

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Kontaktná dermatitída. Môže byť aj zubná pasta /fluór/, môže byť aj alergia na na nejakú potravinu alebo jej zložku. Napr. mletá červená paprika, kyslá kapusta, korenie, paradajky - kečup a pod. Chce to testy u kožného alebo alergológa /príp. homeopata/ a potom upraviť stravu alebo zmeniť pastu....a pod. Na začiatok skús žihľavový čaj.

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Ženám a dievčatám vyrážky na brade signalizujú gynekologické problémy.

    Nepodceňovať, doplatila som na to sama, nepočúvala som varovné signály a skončilo to operáciou.

    U mužov sú možné začínajúce žalúdočné problémy, zmeniť jedálny lístok a možno pomôže, veľa zeleniny, ovocia a menej rezňov.

    dalida je offline (nepripojený) dalida

    dalida
    Z vlastnej skúsenosti odporúčam čo najskôr navštíviť kožného lekára a nespoliehať sa na babské recepty - baby prepáčte. Ja som skúšala tiež kadejaké domáce rady a dopadlo to tak, že som mala tvár ako sfinga pred rozsypaním sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.