Zavrieť

Porady

PZS-poslali mi sumu za 3 zamestnancov

Ahojte, tak dnes mi vypočítala PZS cenu za 3 zamestnancov(zelovoc), a je to : 9 266,00 sk. Mne sa to zdá moc, sú aj lacnejšie PZS?
Naposledy upravil Danielle369 : 19.11.07 at 16:51
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

dan Pozri príspevok
Ahojte, tak dnes mi vypočítala PZS cenu za 3 zamestnancov(zelovoc), a je to : 9 266,00 sk. Mne sa to zdá moc, sú aj lacnejšie PZS?
To je celkom "pekná pálka". Čo je v tej cene zahrnuté ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Skús si nájsť v svojom okolí inú PZS. Zdroj www.uvzsr.sk

0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

dan Pozri príspevok
Ahojte, tak dnes mi vypočítala PZS cenu za 3 zamestnancov(zelovoc), a je to : 9 266,00 sk. Mne sa to zdá moc, sú aj lacnejšie PZS?
to je cena za aké úkony?
je to suma za mesiac? alebo za rok?
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

... možno za päťročnicu .
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

TU TO JE:
Naposledy upravil Danielle369 : 13.11.09 at 17:14
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No a teraz si predstavte , že sa to má týkať aj samotnej SZČO ....tak radosť platiť ........vstupná prehliadka bytu účtovníčky 5 000 Sk ...pekné
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Už som v inej téme vyjadrila svoje pocity z PZS .... a tento cenník ma úprimne dojal . Hlavne 850 Sk/hod .....
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Johanka Pozri príspevok
... možno za päťročnicu .
Už ma smiech prešiel .
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ja sa tvarim zatial ze sa ma to netyka, nemam zamestnancov, ale videla som dnes nie navrh, ale uz konkretnu fakturu na prevadzku pri troch zamestnancoch, ide o to prvotne posudenie prevadzky - vyse 5000,-, dalej este musia absolvovat kontroly kvazi vstupne, kazdy za 1000,- sk, este doprava a zaplatit den a minuly tyzden uz tito zamestnanci absolvovali skolenie bezpecnosti pri praci za 2000,- sk. Tak a teraz sa mozme tesit.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ked niekto vie o nejakej lacnejšej PZS, tak to sem prilepte.Vdaka
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Johanka Pozri príspevok
Už som v inej téme vyjadrila svoje pocity z PZS .... a tento cenník ma úprimne dojal . Hlavne 850 Sk/hod .....
Takže važení kolegovia, asi nastal čas prehodnotiť aj cenu za účtovnícke služby (poskytované poskytovateľom ZS...)
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Stefan2005 Pozri príspevok
Takže važení kolegovia, asi nastal čas prehodnotiť aj cenu za účtovnícke služby (poskytované poskytovateľom ZS...)
A špeciálne im si ich nastavte vysoko. (Zas nie až tak, aby si kvôli tomu zvyšovali ceny služieb.). Držím Vám, účtovníkom, palce!
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

dan Pozri príspevok
Ahojte, tak dnes mi vypočítala PZS cenu za 3 zamestnancov(zelovoc), a je to : 9 266,00 sk. Mne sa to zdá moc, sú aj lacnejšie PZS?
Zita5 Pozri príspevok
No a teraz si predstavte , že sa to má týkať aj samotnej SZČO ....tak radosť platiť ........vstupná prehliadka bytu účtovníčky 5 000 Sk ...pekné
Úžasné... Na Slovensku je radosť podnikať...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

dan Pozri príspevok
Ked niekto vie o nejakej lacnejšej PZS, tak to sem prilepte.Vdaka
dan, v príspevku č. 3 som Ti pripla súbor, v ktorom nájdeš všetky PZS na Slovensku, stačí si ich pozrieť a zistiť si ceny.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Všimnite si dobre taxu za hodinu poradenskej činnosti...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zita5 Pozri príspevok
No a teraz si predstavte , že sa to má týkať aj samotnej SZČO ....tak radosť platiť ........vstupná prehliadka bytu účtovníčky 5 000 Sk ...pekné
Aspoň mi niekto konečne potvrdí, či mám vyhovujúci byt...
0 0
jajko50 jajko50

jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

Kontrolovať budú byt--hrúza. Aj umyté riady?, aj či je vymaľované?, čistotu a poriadok??? ejha idem už gruntovať dopredu, čo ak mi zatrhnú doma robiť???? bojím, bojim, bojím. Káva a poldeci to asi nespraví.

Robím si z toho srandu, ale tuším nie je na mieste---sú to vážne "hlúposti".

0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

evina Pozri príspevok
Aspoň mi niekto konečne potvrdí, či mám vyhovujúci byt...
... za tú cenu sa to oplatí! Ako dobre, že patrím tiež medzi tých šťastlivcov!
0 0
llevelinall llevelinall

llevelinall je offline (nepripojený) llevelinall

Ani ja nemam zamestnancov a podla vsetkoho co citam a pocujem tak to musia mat aj ty co zamestnancov nemaju. Dnes som volala do PZS v Ke a vraveli, ze somnou uzavru zmluvu. Tak cakam co bude dalej... Inak na to cele nemam slov...
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

jajko50 Pozri príspevok
Kontrolovať budú byt--hrúza. Aj umyté riady?, aj či je vymaľované?, čistotu a poriadok??? ejha idem už gruntovať dopredu, čo ak mi zatrhnú doma robiť???? bojím, bojim, bojím. Káva a poldeci to asi nespraví.

Robím si z toho srandu, ale tuším nie je na mieste---sú to vážne "hlúposti".

Asi by sme ich mali zavolať hneď po Vianociach, príp. po Veľkej noci. Vtedy zvyčajne bývy veľký úklid....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať