Zavrieť

Porady

System odmenovania zamestnancov

Rad by som vas poziadal vase skusenosti s odmenovanim zamestnancov. mam urcit na aku odmenu bude mat narok mzdarka, uctovnicka atd. a neviem prist na nejaky system. poradte mi prosim ten vas. pri ukolovej praci je to jednoduche ale neviem pri administrative. (sef chce co najadresnejsi sposob)

Vdaka
Patrik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    LKV Pozri príspevok
    Aj ja by som mala otázku ohľadom odmeňovania. Čím ste a inšpirovali pri vypracovávaní systému odmeňovania? Pozerala som na nete, ale tam sú len samé teórie.
    systém odmeňovania v konkrétnom podniku/firme je limitovaný niekoľkými faktormi, napr.
    1. výška plánovaných osobných nákladov (účet 52 v účtovnej osnove)
    2. druh a charakteristika vykonávaných činností a prác v podniku (prevládajúca manuálna alebo duševná práca)
    3. sektor v ktorom daný podnik podniká (obchod, energetika, financie, farmácie, IT a pod.)
    4. stratégia podniku, následne stratégia HR aj v oblasti odmeňovania,
    5. dopyt a ponuka po jednotlivých druhoch prac. pozícií v regióne, kde sa nachádza podnik
    6. počet zamestnancov v podniku
    7. organizačná štruktúra podniku (podiel manažmentu, administratívy a robotníckych pozícií na celkovom počte zamestnancov)
      - ešte príslušná legislatíva (zákonník práce)
      - kolektívna zmluva vyššieho stupňa a podniková kolektívna zmluva

    atď.
    Naposledy upravil monika74 : 08.04.10 at 08:19

    phalmo je offline (nepripojený) phalmo

    phalmo
    A co odmenovanie projektovych lidrov? napr. 10% po vykupeni pozemkov 30% pri zahajeni realizacie vystavby 60% po kolaudacii

    LKV je offline (nepripojený) LKV

    LKV
    Aj ja by som mala otázku ohľadom odmeňovania. Čím ste a inšpirovali pri vypracovávaní systému odmeňovania? Pozerala som na nete, ale tam sú len samé teórie.

    LKV je offline (nepripojený) LKV

    LKV
    Ďakujem Monika:-)

    ja by som potrebovala nejaký nápad, inšpiráciu na vytvorenie systému odmeňovania vo výrobnom podniku. Viem, že to si každý podnik koniec koncov musí vytvoriť sám, ale nejaká inšpirácia by s zišla

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    LKV Pozri príspevok
    Ďakujem Monika:-)

    ja by som potrebovala nejaký nápad, inšpiráciu na vytvorenie systému odmeňovania vo výrobnom podniku. Viem, že to si každý podnik koniec koncov musí vytvoriť sám, ale nejaká inšpirácia by s zišla
    ide o nový podnik t.j. nasadiť nový /prvotný systém odmeňovania alebo potrebujete len tzv. zmenu súčasného odmeňovacieho systému?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    LKV Pozri príspevok
    potrebujeme zmenu súčasného systému odmeňovania.
    TAk ho popíš a niekto ti už navrhne, čo by tam zmenil.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.