Zavrieť

Porady

help

prosim Vas, ludia, uz pol dna zhanam na nete nejaky vzor tlaciva pre akceptaciu objednavky... neviete nahodou, kde by som to zohnala???? zufalstvo...
Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    thisbe, napíš ju formou listu,

    Janko hraško s.r.o., sídlo, atď, telef. kontakt.

    adresa objednávateľa:

    číslo objednávky a dátum:

    VEC: Akceptácia objednávky
    Oznamujeme vám, že vaša objednávka č. zo dňa bude vybavená v lehote..... atd.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    ermon Pozri príspevok
    thisbe, napíš ju formou listu,

    Janko hraško s.r.o., sídlo, atď, telef. kontakt.

    adresa objednávateľa:

    číslo objednávky a dátum:

    VEC: Akceptácia objednávky
    Oznamujeme vám, že vaša objednávka č. zo dňa bude vybavená v lehote..... atd.
    presne tak, pozri dolu, mne poslali z QUELLE takúto akceptáciu mailom.

    "Adresa: 005068885 Ivana ...adresa
    Tel. číslo (s predvoľbou):
    E-mail:
    Mobil: 0905...
    Heslo: xxx
    Spôsob platby: Dobierka
    Spôsob doručenia: Poštou

    Objednávacie Označenie Cena Celkom číslo ----------------------------------------------------------------------------- MU129241 01 Stredný obrus, obrúsky a 1 345,00 Sk 345,00 Sk stuha na stôl MU129241 03 Stredný obrus, obrúsky a 1 295,00 Sk 295,00 Sk stuha na stôl MU814020 Svietniky, 2-dielna súprava 1 245,00 Sk 245,00 Sk Poštou 119,00 Sk 119,00 Sk ----------------------------------------------------------------------------- Cena: 1 004,00 Sk Vážený zákazník, spoločnosť Quelle Vám ďakuje za internetovú objednávku, ktorú Vám v skopírovanej podobe potvrdzujeme. Quelle však neručí za nekorektne vyplnené údaje týkajúce sa Vašej adresy, objednaných tovarov z neplatných katalógov alebo objednaných prémií a iných marketingových akcií, na ktoré nevznikol nárok. Pokiaľ chcete svoju internetovú objednávku doplniť, Quelle ju prijme ako jednu objednávku, ak ju doplníte v rovnaký deň do 20:00 hodiny. Ak s nami budete opätovne komunikovať, postačí ak použijete "REPLY" prípadne "ODPOVEDAŤ". V inom prípade uvádzajte, prosím, zákaznícke číslo alebo úplnú adresu bydliska. Na servisnej adrese odpovedáme podľa poradia, preto pri preťažení tejto adresy Vás prosíme o trpezlivosť, určite Vám odpovieme. "

    vytvor si podľa toho formulárik.

    seeky je offline (nepripojený) seeky

    seeky
    ermon Pozri príspevok
    thisbe, napíš ju formou listu,

    Janko hraško s.r.o., sídlo, atď, telef. kontakt.

    adresa objednávateľa:

    číslo objednávky a dátum:

    VEC: Akceptácia objednávky
    Oznamujeme vám, že vaša objednávka č. zo dňa bude vybavená v lehote..... atd.
    ja by som tam mozno ani nedavala lehotu, lebo co ak... podla mna staci uplne sucho ze obj bola akceptovana (+ vsetky kontaktne udaje a hlavne podpis a peciatka)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.