Zavrieť

Porady

ako na real

ludia pomožte viem že to nema asi nic s hardwarom ale ako sa da v cinema 4d alebo 3ds max urobit nieco tak realne ako toto napr ?




Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    a skúsil si pozrieť nejaké linky tutorialov na webe, 3D a 2D grafik je tam spústa,
    nachádzajú sa tam podobné práce, napríklad tu:

    3DMax
    3D Max1
    3DMax2

    zadaj si do googla: cinema 4d alebo 3ds max tutorials
    vyhodí ti spústu tutorialov a možno tam ešte niečo ponachádzaš
    ale pokiaľ si grafik ako máš písané, tak v tutoriáloch sa vyznáš
    Naposledy upravil camelfly : 24.11.07 at 09:36

    dook je offline (nepripojený) dook

    Programátor webových stránok a mobilných aplikácií ...viac dook
    ja viem ale tak som cel ci niekotn evi presnejsie lebo ja aj ked to urobim ako pisu to niej take extra ,, ale thx ze si sa snazil, a taka lama nesom ze bi som nevedel co je google

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    dook Pozri príspevok
    ja viem ale tak som cel ci niekotn evi presnejsie lebo ja aj ked to urobim ako pisu to niej take extra ,, ale thx ze si sa snazil, a taka lama nesom ze bi som nevedel co je google
    dook, ale ja netvrdím že nevieš čo je google, no presne opísať tutorial aby ti vyšiel úplne presne požadovaný výsledok ti nikto nedá, nakoľko je tam toľko krokov v rôznych parametroch či už v materiále, svetlosti, nasvietenia, farieb, jasu, hlavne otieňoch a iného, že ten tutorial by mal toľko strán až hrúza, preto sú na rôznych fórach tutorialy približné. Všetko je to o skúšaní a praxi aby bol výsledok v čo najlepšom priblížení sa k reálu. Sú to hodiny tvorenia na detailoch ale to vieš aj sám.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.