Zavrieť

Porady

Overal pre dieťa

Dúfam, že som zaradila tému dobre. Už dlhú dobu zháňam pyžamko pre 4 ročnú dcéru - nie dvojdielne ale také to v celosti. Na staršiu dcéru kedysi nebol problém to pozháňať, dokonca mi nosila také ešte ako 10 ročná, na tú mladšiu ktorá má veľkosť 110 je to problém. V Poprade som to nekúpila a tých čo som obvolala tak tiež nemali. Neviete mi náhodou niekto poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    skús pozrieť na mimibazáre: www.mimibazar.sk, a nechodíš náhodou do Martina, lebo tam viem o jednej predajni, kde som dokonca aj na seba/dospelú/ kúpila taký overal
    ešte sa mi podarilo nájst toto: http://www.gaji.sk/cd/pyzamo.htm
    Naposledy upravil bv_alexandra : 30.11.07 at 12:59

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    bv_alexandra Pozri príspevok
    skús pozrieť na mimibazáre: www.mimibazar.sk, a nechodíš náhodou do Martina, lebo tam viem o jednej predajni, kde som dokonca aj na seba/dospelú/ kúpila taký overal
    ešte sa mi podarilo nájst toto: http://www.gaji.sk/cd/pyzamo.htm
    Alexandra a nevieš mi dať kontakt na tú predaj)nu v Martine? Ja tam síce nechodím, ale mám známych ktorí tam chodia a ak by aj nie, tak mne by to stálo za tú dobierku. Bývame v staršom rodinnom dome a je tu v zime dosť chladno, dcérka ak má 2 dielne pyžamko večne má holý chrbátik, lebo ona si to sama vyťahuje. A ten posledný overal po staršej dcérke nám pomaly dosluhuje. V každom prípade ďakujem, ani som neverila, že niekto mi poradí.

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    náš malý to tiež rád nosil.
    Teraz som obdivovala aké krásne majú H&M...
    Skús či nemajú internetový obchod.

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    Heleč Pozri príspevok
    náš malý to tiež rád nosil.
    Teraz som obdivovala aké krásne majú H&M...
    Skús či nemajú internetový obchod.
    Skúsila som si to vyhodiť na internete ale nebolo to o odevoch. Kde si to obdivovala, nemáš náhodou nejaký katalóg a podobne? Inak pozrela som si stránku firmy Gaji a oni tieto overaly ponúkajú, tak skúsim tam zajtra zavolať.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    jana32 Pozri príspevok
    Alexandra a nevieš mi dať kontakt na tú predaj)nu v Martine? Ja tam síce nechodím, ale mám známych ktorí tam chodia a ak by aj nie, tak mne by to stálo za tú dobierku. Bývame v staršom rodinnom dome a je tu v zime dosť chladno, dcérka ak má 2 dielne pyžamko večne má holý chrbátik, lebo ona si to sama vyťahuje. A ten posledný overal po staršej dcérke nám pomaly dosluhuje. V každom prípade ďakujem, ani som neverila, že niekto mi poradí.
    Veru neviem ako sa volá tá predajna presne, ale v piatok idem do Mt tak skúsim zistiť kontakt.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Veľmi dobre viem o čom hovoríš. Tie pyžamá- moja staršia ich nazýva "kože" má aj teraz v 15-tich veľmi obľúbené. Musím sa priznať, že ako rástala bol to aj môj problém, kým som nezistila , že v Taliansku ich vždy kúpim ( muž tam pracuje, takže aspoň tak sa k tomu dostanem).
    Je to smutné, ale je to tak , už aj s mladšou a to má 1,5 to začína byť podobné, už také veľkosti sa nevyrábajú. Smutné.

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    Dievčatá po 146 ich majú v Avione v H&M v Blave a v H&M vo Viedni ich majú po 176!!! Čomu som veľmi rada, lebo aj ich mám rada.
    Neviem ako je to teraz v Brne (aj tam v Olympii je H&M) tento rok som tam nebola.
    Je to veľká firma na nete by mali mať stránku. Ale neviem adresu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.