Zavrieť

Porady

Moje torty

Snímka013.jpg  
Snímka003.jpg  
Snímka03.jpg  
Snímka004.jpg  
Snímka011.jpg  

Snímka014.jpg  
Snímka250.jpg  
Snímka470.jpg  
1/1
Ahoj. Volám sa Anka Bednárová a tiež by som chcela prispieť svojími tortami, ktoré som piekla pre svoje vnúčatá.
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Veľmi pekné a určite aj chutné . Super , vďaka za inšpiráciu .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Anka, potíšku závidím.... Prezraď, ako si robila napr. ten vlak.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Mňam.
Naposledy upravil m.hladka : 02.12.07 at 15:34
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mne sa velmi paci ten jezko. Vyborna inspiracia. Si sikovna.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ja som urobila vláčik z rolády, časť rolády som odkrojila aby sa z nej dala urobiť kabína pre mašinfíra, kolesá z piškotov, komíny z DRU čokoládových tyčiniek, svetlá z lentiliek. Z kúska rolády čo mi ostala som urobila ešte vagon a spojila tiež tyčinkou. Žiaľ nepiekla som to pre vnuka/lebo ešte nemám/ ale pre malého suseda vietnamca a ten ho podnes spomína.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Škoda, že ja nie som taká šikovná. Popravde som v živote ešte nikdy nič poriadneho neupiekla. Dodnes mi pečie moja mama, ktorá je v tomto smere vynikajúca.
Po kom to vlastne potom som ?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

jamis Pozri príspevok
Škoda, že ja nie som taká šikovná. Popravde som v živote ešte nikdy nič poriadneho neupiekla. Dodnes mi pečie moja mama, ktorá je v tomto smere vynikajúca.
Po kom to vlastne potom som ?
Neboj, na pečenie našich mamiek spomíname určite všetky...
0 0
Ivka64 Ivka64

Ivka64 je offline (nepripojený) Ivka64

Veľmi rada pečiem ale to by som asi nedokázala.Paráda
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ivka64 Pozri príspevok
Veľmi rada pečiem ale to by som asi nedokázala.Paráda
Normálnu okrúhlu tortu by som ešte spravila, aj keď už som dávno niečo také nepiekla. Ale na tie ostatné výtvory by som ani nepomýšľala, zo strachu,že to zbabrem.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Pre andi, ale aj ostatné poraďáčky a poraďákov-máme tu aj šikovných pekárov-cukrárov.
Naposledy upravil Maruška54 : 21.05.08 at 12:13
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ďakujem pekne Maruška. Dúfam že sa mi to podarí.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prosim vas,ako ste dosiahli tvar toho jezka,ta torticka je krasna.je taka forma alebo ste to tvarovali rukami......
uvitala by som na to presny navod.dakujem
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Osky,veľmi jednoduché, stačí upiecť pláty a vykrajovať postupne menšie a menšie ,lepiť krémom na seba a zo zbytku odrezkov spraviť punčovinu a tou ježka dotvarovať, potrieť krémom ,potiahnuť ,alebo poliať čokoládou ,prípadne bodlinky spraviť a krému ,to je len na tebe čomu dáš prednosť, skús sa nabudúce pýtať medzi toričkami, skoro som toto neotvorila,náhoda, ak ešte máš otázku ,kľudne sa spýtaj ,večer kuknem
ježkovia.jpg  
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Miru, tie sú strašne rozkošné. To čo treba vykrajovať z plátov? /pláty sú asi normálne piškotové pláty/ a vykrajovať je treba nejakú elipsu? No a z čoho máš tie pichliačiky? To je krém alebo marcipán nejako strihaný nožničkami? Tak sú milučkí tí ježulkovia. Nádhera. Neviem sa vynadívať. Si ozaj šikovná.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

pláty sú upečené na normálnom plechu a vykrajuješ slzičky ,potrieš krémom a položíš menšiu slzičku do výšky tak ,aby to zodpovedalo veľkosti ježka ,v tomto prípade sú bodlinky robené krémom cez špičku č.134
tr.špičky.jpg  
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Miru Pozri príspevok
pláty sú upečené na normálnom plechu a vykrajuješ slzičky ,potrieš krémom a položíš menšiu slzičku do výšky tak ,aby to zodpovedalo veľkosti ježka ,v tomto prípade sú bodlinky robené krémom cez špičku č.134
miru,dakujem za dolezite rady-vzdy mi dobre poradis-ja sa estelen zacinam hrat s tymito vecami takze take,mozno pret teba banalne veci su pre mna zaklad.nie som profik,peciem len pre rodinu a znamych-doteraz to bolo väcsinou rozne drobne pecivo,ale tie vase torty na vlastnej stranke ma tak fascinovali,ze mi nedalo neskusit.....

a este cosi-je super ze si prilepila ten obrazok so spickami na spric,ale ja take nemam,mam len klasicke a tie robia dost velke vzory,musim kdesi kupit taketo cosi ako si tu dala....dakujem.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

viem o čom píšeš, tiež pečiem len niečo cez rok,teda -pečiem už dlhšie ,ale takto ináč ,vyčačkano len ten rok, tiež zbieram skúsenosti kde sa dá a najviac na sebe, napíš odkiaľ si približne a poradím kde je ti najbližšie čo -to dokupovať.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Miru Pozri príspevok
viem o čom píšeš, tiež pečiem len niečo cez rok,teda -pečiem už dlhšie ,ale takto ináč ,vyčačkano len ten rok, tiež zbieram skúsenosti kde sa dá a najviac na sebe, napíš odkiaľ si približne a poradím kde je ti najbližšie čo -to dokupovať.
Také dobré rady by zaujímali aj mňa.....hlavne to, že kde si kúpila tie špičky. Ježkovia sú naozaj na spapkanie. Syn bude mať koncom júna národky, tak by som mu takých rada upiekla.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

cathyc Pozri príspevok
Také dobré rady by zaujímali aj mňa.....hlavne to, že kde si kúpila tie špičky. Ježkovia sú naozaj na spapkanie. Syn bude mať koncom júna národky, tak by som mu takých rada upiekla.
Na nete som videla, že obchod s cukrárskymi pomôckami je aj v Nitre. Pozri www.megi.sk
Naposledy upravil Kazu : 21.05.09 at 07:23
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Kazu Pozri príspevok
Na nete som videla, že obchod s cukrárskymi pomôckami je aj v Nitre. Pozri www.megi.sk
úžasné ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať