Zavrieť

Porady

Zobrazovanie podpisu

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
Ahojte, nastavila som si podpis a nezobrazuje mi ho v príspevkoch. Aspoň dúfam, že viem, čo to je podpis. To sú tie múdre veci, čo niektorí máte na konci príspevku, nie? No proste sa mi nezobrazí. Tak neviem, čo som urobila zle, ešte veľmi neviem s touto stránkou pracovať.
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Klikni na "moje konto" a ďalej na "upraviť možnosti". Tam máš (dole) aj zaškrtávacie okienko - podpis ukázať (alebo tak nejako). To okienko o podpise ešte zaškrtni.
Doplňujem : to okienko je: "zobraz podpis"
Naposledy upravil STRELEC : 02.12.07 at 22:15 Dôvod: Doplnenie textu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
to som urobila, tak som zvedavá, či to tam teraz už bude
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
zasa to tam nie je
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Katka (či ako sa nickuješ) a dala si uložiť to, čo si napísala v okienku "upraviť podpis". Nože to skús ešte raz a ...
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
uložila som to, ale keď tak teraz pozerám na niektoré príspevky, tak podpis, to je len to meno? To, že napr. "S úsměvem jde všechno líp", to už asi nepatrí do podpisu, čo?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Asi je niečo prerábané na Porade, alebo čo. Ja so sa hral s podpisom a v príspevku 6 ho vôbec nemám.
Proste to skús neskôr, resp. nechaj v okienku pre podpis napísané čo chceš a vyčkaj. Ono sa to raz zjaví :!
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
no veď som sa čudovala, že teraz tu chýba Tvoj pozdrav Prešovčanom. Dúfam, že to nebola nejaká irónia, len úprimný pozdrav
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

http://www.porada.sk/303179-post3.html
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

katkapekly Pozri príspevok
no veď som sa čudovala, že teraz tu chýba Tvoj pozdrav Prešovčanom. Dúfam, že to nebola nejaká irónia, len úprimný pozdrav
Nebola to žiadna irónia. Pokúšal som sa Ti pomôcť a tak som trochu menil podpis a jeho okolie. Nevedel som však o novinkách, ktoré Richard zaviedol. Zrejme má kapacitné starosti.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ani ja som na to nemohla prísť a bolo mi povedané, že ak chcem aby sa môj podpis zobrazil pod príspevkom, tak musí mať aspoň 3 riadky. Neviem ovšem či to ešte platí.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Peter, takto to funguje už vyše roka. Pri krátkom príspevku ,podpis jednoducho nie je.
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
Veď ja viem. Veľká vďaka za pomoc a Tvoj čas pri takom fakt bezvýznamnom probléme.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Melnick Pozri príspevok
Peter, takto to funguje už vyše roka. Pri krátkom príspevku ,podpis jednoducho nie je.
Tj. - som ukecaný a tak mám aj podpis. Kto je menej uvravený , ten sa musí zaobísť bez podpisu.

Dôkaz = viď tento príspevok.
Naposledy upravil STRELEC : 02.12.07 at 22:46 Dôvod: Doplnenie textu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
STRELEC Pozri príspevok
Tj. - som ukecaný a tak mám aj podpis. Kto je menej uvravený , ten sa musí zaobísť bez podpisu.

Dôkaz = viď tento príspevok.
Presne to som Ti chcela napísať, ale keďže Porada je poslednú dobu samá urážka- nevedela som ako zareaguješ.
No vidím, že humor Ťa neopúšťa ani v túto neskorú hodinu. Chcela som pridať aj bod- nedalo sa.
PS: Ale budem tu mať podpis!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

.
0 0
katkapekly katkapekly

katkapekly je offline (nepripojený) katkapekly

mladá mamička, ktorá chce byť naj mamou na svete ...viac
Tak to idem ešte raz skúsiť, lebo ani nebudem môcť ísť spať, kým nevyskúšam, či to fakt funguje. Ospravedlňujem sa týmto Richardovi, že takto zaberám miesto na tejto stránke, už viac nebudem takto zbytočne písať. Je to fakt len na overenie. Dúfam, že takto dlhý text postačí. Pre istotu ešte jedna veta. Tak.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Možno, že musíš byť aspoň senior, ešte si mláďa
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
katkapekly ,kde v pekle je ten Tvoj podpis???
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Neviem, neviem, či to Richard s tým šetrením urobil dobre. Ten kto sa rozťahuje , tak má ešte benefit k tomu = podpis.
Až natrafím na niečo múdre, tak si to dopíšem k podpisu.
PS: ... aj ja !!!!
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ani mne nezobrazuje podpis.... len sem-tam, .......... a neviem ani definovať kedy ano a kedy nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať