Zavrieť

Porady

poradove cisla pokl. dokladov

Ideme zaviest novy IS na uct. pokladnu a ine.
Rozmyslam nad tym, ze ked napriklad 1.12. mi pride zaplatit do pokladne nejaky odberatel fakturu, tak ja v tomto mojom novom IS vystavujem pokl. doklad prijmovy hned vtedy ked pride. Tento doklad bude mat svoje cislo a datum 1.12.2007.
Ide o to, ze ja este nemam vyuctovane napriklad firemne auta za cely mesiac 11/07. (bločky za benzin a parkovanie prinasa sofer firemneho auta - nas zamestnanec). Ked pride tento zam. vyuctovat si auto 2.12.2007, tak pokl. doklad vydavkovy bude vystaveny 2.12.2007, uz to nemozem osalit, ze tam dam 30.11.2007.
Tym padom 1.12.07 budem mat zauctovany prijem, ktory patri do decembra, por.č. napr.120 a 2.12.07 budem mat zauctovany vydaj s poradovym č. 121, ktory by mal patrit do novembra

Som uplne zamotana, neviem, ci to tak ma byt, moze byt... neviete ma dostat do obrazu? co s tym robite vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Ha ha... na toto mám know-how

    Môj číselný rad je takýto:
    P11 - akože príjem 11/2007
    od 11100001 do 11100999
    V11 - akože výdaj 11/2007
    od 21100001 do 21100999

    P12 od 11200001 do 11200999
    V12 od 21200001 do 21200999

    pričom P a V sú príjmové a výdavkové
    Príjmové začínajú č. 1 výdavkové číslom dva (označila som zelenou)
    potom nasleduje poradové číslo mesiaca 01,02...12 a potom poradové číslo dokladu...

    brikina je offline (nepripojený) brikina

    brikina
    Ermon, nepajed sa.
    Robila som vyplaty a tak som len nakukla, ci niekto reagoval. Uz mam po vyplatach a mozem sa venovat zase tymto veciam. Velmi pekne ti dakujem za tvoj Know how. Cenim si kazdej rady na tejto porade, vcetne tvojej, uz niekolkokrat si mi pomohla.
    Vdaka.

    poradove cisla pokl. dokladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.