Zavrieť

Porady

PN - prechod mesiaca a sociálka ????

Prosím vie niekto takto "sfleku" dokedy treba odovzdať na SP lístok na peniaze pri prechode PN cez mesiac? - dodali mi ho až dnes a chcú mať dávky čo najskôr...., či sa mi to oplatí posielať, alebo už je neskoro....

ďakujéééém.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabr je offline (nepripojený) Gabr

    Gabr
    Zrovna som včera volala na sociálku a pani mi povedala, že lístok na peniaze tam potrebujú mať najneskôr do 3. Minulý mesiac som to doručila osobne 5. a už to zamestnancom nebolo vyplatené. Tí, čo sú na PN mi zvyčajne nikdy nedoručia lístok do 3., takže je s tým problém. Aspoň, že tí ľudia neprídu o peniažky. Ale ten termín je podľa mňa dosť "pritiahnutý za vlasy".

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    sway Pozri príspevok
    Prosím vie niekto takto "sfleku" dokedy treba odovzdať na SP lístok na peniaze pri prechode PN cez mesiac? - dodali mi ho až dnes a chcú mať dávky čo najskôr...., či sa mi to oplatí posielať, alebo už je neskoro....

    ďakujéééém.....
    Ja by som ho poslala... Lístok na peniaze posielam hneď, ako mi ho klienti doručia, a je to väčšinou až 5-eho... Neviem síce, či je tam stanovený nejaký termín, ale doteraz dostali dávky vždy okolo 20.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Nuž veľmi pekne ďakujem za ohlasy, nedalo mi to, tak som tam volala a toto by už asi patrilo do témy: Čo ma dnes potešilo....

    povedali mi v pobočke Galanta, nech to faxnem a rýchlo pošlem aj poštou - že to nahodila.... fakt som moc rada, boli tie baby veľmi milé, teším sa

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    V Nitre do 5-ho. Len ma tak napadla otázka: čo s tým robia 15 dní v ére výpočtovej techniky?

    PN - prechod mesiaca a sociálka ????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.