Zavrieť

Porady

ake očne tiene,make up...

ahojte,mam problem možno ako každa druha.Aky očny tien mi pôjde ked mam modro-sive oči a bledu plet.Pište a pridajte foto,ved žen je veľa a každy iny typ.Pomôžme si navzajom. PS.neskôr pridam aj prilohu ked pridem nato ako ju dat na stranku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sergei je offline (nepripojený) sergei

    sergei
    Všetky ženy su krasne ale ked sa vedia ešte vkusne naličit je to nadhera.skuste pozriet ešte na zopar napadov-www.refan.sk-ličenie oči,pači sa mi to ked takym niečim zažiary žena napr.večierku.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    sergei Pozri príspevok
    Všetky ženy su krasne ale ked sa vedia ešte vkusne naličit je to nadhera.skuste pozriet ešte na zopar napadov-www.refan.sk-ličenie oči,pači sa mi to ked takym niečim zažiary žena napr.večierku.
    sergei,sergei si jeden z mála mužov ,čo na večierku pozerajú ženám na oči.
    Si proste vzácna výnimka. Vitaj na Porade.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    grja Pozri príspevok
    ahojte,mam problem možno ako každa druha.Aky očny tien mi pôjde ked mam modro-sive oči a bledu plet.Pište a pridajte foto,ved žen je veľa a každy iny typ.Pomôžme si navzajom. PS.neskôr pridam aj prilohu ked pridem nato ako ju dat na stranku
    ahoj, podla toho co piseš - bleda plet a modro-sive oci , si jarny typ .
    skus si najst na nete licenie podla toho.
    pre urcenie typu je viac kriterii, tiez je vsetko na internete.
    prilozim sem jednu fotografiu kde je nadherne vidiet co sa da urobit so zenou ak sa vizazista trafi do jej typu.
    v ktorych farbach zaziarime a naopak, ktore nas potlacaju.
    15.jpg  

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    nemáš v okolí nejakú kozmetičku,ktorá ti vie poradiť?Stojí to minimálne a profesionálka ti vie dať dobré rady.

    grja je offline (nepripojený) grja

    grja
    Ďakujem za vaše nazory a skusenosti,všetko som si pozrela skvele napady na ličenie.Už som bola u kozmetičky ale ešte ani jedna sa netrafila do mojho vkusu.Takže to zostava na mne,ale som dobre natom ludia nereaguju zle.Pekny den

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    grja Pozri príspevok
    ahojte,mam problem možno ako každa druha.Aky očny tien mi pôjde ked mam modro-sive oči a bledu plet.Pište a pridajte foto,ved žen je veľa a každy iny typ.Pomôžme si navzajom. PS.neskôr pridam aj prilohu ked pridem nato ako ju dat na stranku

    JA SOM Z TYCH, CO LADIA MAKEUP S FAREBNOSTOU OBLECENIA.... TYMTO SPOSOBOM TO SADNE NAOZAJ KAZDA FARBA A DOPLNI CELKOVY EFEKT... NO VELA UROBI AJ SPOSOB AKYM SA NAMALUJES, TAK SA TREBA SUSTREDIT AJ NA TO

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Jara Pozri príspevok
    odpovedáš na príspevok z roku 2007...


    NEVADIII MOZNO SA ZIDE NIEKOMU INEMU NEPOZERALA SOM NA DATUMY

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Designinka Pozri príspevok
    NEVADIII MOZNO SA ZIDE NIEKOMU INEMU NEPOZERALA SOM NA DATUMY
    ETIKETA
    20. Nevykrikujem - za vykrikovanie sa často považuje písanie veľkým písmom či iné zvýrazňovanie textu. Zvýrazňovanie a formátovanie textu sa používa len ak ide o zdôraznenie odborných informácií, nie vo voľnej diskusii, alebo pri zviditeľňovaní svojich názorov.

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Okej Nevedela som.... jednoducho mam rada capslock.... a pouzivam ho vsade .... dobre sa cita.... a dobre vyzera to je cele...

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    ja si tiež myslím, že je to v pohode, že vôbec reaguješ!

    tiež som sa k tejto téme dostala až teraz a až teraz si idem pozrieť tie linky na zmenu make up-u.
    ak nemáme reagovať na témy z pred dvoch rokov, tak ich automaticky vymazávajte...

    frederyka je offline (nepripojený) frederyka

    frederyka
    lavi Pozri príspevok
    nastrankach mary kay si mozete vyskusat virtualne licenie:-)
    Neviem nájsť stránky , kde si môžem vyskúšať virtuálne líčenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.