Zavrieť

Porady

zivnost,certifikat,ako nato

Dobry den,dufam,ze som to spravne zaradil.Moj problem je takyto.Planujem podnikat v oblasti pocitacov,ale chcel by som robit aj web stranky,programovanie,atd...a ktomu maloobchod vypoctovej techniky. Chcem sa spytat,aky to je typ zivnosti a co vsetko potrebujem aby som mohol toto vsetko robit. Myslim si,ze na programovanie,mi asi nebude stacit iba certifikat,nato bude asi potrebna VS.Zatila studujem na strednej skole odbor elektrotechniku a dp pc sa velmi dobre rozumiem (stale opravujem nejake pc atd...)...ale to mi asi nepomoze,moj nazor je,ze certifikat,alebo skola,ak sa mylim,prosim,opravte ma.Za Vase odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    VLADIS007 Pozri príspevok
    Dobry den,dufam,ze som to spravne zaradil.Moj problem je takyto.Planujem podnikat v oblasti pocitacov,ale chcel by som robit aj web stranky,programovanie,atd...a ktomu maloobchod vypoctovej techniky. Chcem sa spytat,aky to je typ zivnosti a co vsetko potrebujem aby som mohol toto vsetko robit. Myslim si,ze na programovanie,mi asi nebude stacit iba certifikat,nato bude asi potrebna VS.Zatila studujem na strednej skole odbor elektrotechniku a dp pc sa velmi dobre rozumiem (stale opravujem nejake pc atd...)...ale to mi asi nepomoze,moj nazor je,ze certifikat,alebo skola,ak sa mylim,prosim,opravte ma.Za Vase odpovede vopred dakujem
    tvorba webstranok - voľná živnosť
    programovanie - ???
    aha fajn,takze na webstanky nepotrebujem ziadny certifikat..a neviete mi prosim presne povedat,aky je to typ zivnosti? A chcem sa spytat,ci by som tuto zivnost mohol mat aj popri skole.A nebude vadit,ak budem napr za jeden mesiac robit jednu stranku?(to je len priklad)...alebo musim vykazovat nejaky vacsi zisk?.lebo niekedy sa moze stat,ze nebudem stihat ich robit,tak mozno spravim jednu stranku raz zacas..

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    webstránku...ked nevieš a predpokladáš skôr, že to bude iba občas, môžeš urobiť na dohodu (Dohoda o brigádnickej práci študentov)

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Tvorba webstránky môže byť aj na základe zmluvy o dielo.
    Dajme tomu,ze by som to robil ako zivnost,nebude to nejako ovplivnovat to,ze chodim do skoly?alebo naopak,nebude skola ovplivnovat zivnost?Ja si myslim,ze to by nemal byt ziadny problem...diky

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    nie, škola to ovplyvňovať nebude, a ani naopak.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    VLADIS007 Pozri príspevok
    aha fajn,takze na webstanky nepotrebujem ziadny certifikat..a neviete mi prosim presne povedat,aky je to typ zivnosti? A chcem sa spytat,ci by som tuto zivnost mohol mat aj popri skole.A nebude vadit,ak budem napr za jeden mesiac robit jednu stranku?(to je len priklad)...alebo musim vykazovat nejaky vacsi zisk?.lebo niekedy sa moze stat,ze nebudem stihat ich robit,tak mozno spravim jednu stranku raz zacas..
    Množstvo tebou vykonanej práce si určuješ sám. Môžeš urobiť jednu stránku za rok alebo desať stránok denne, je to len na tebe. Vykazovať zisk nie je povinnosť, aj keď teda predpokladom je, že každý podniká za účelom dosiahnutia zisku, ale nie vždy sa to dá.

    zivnost,certifikat,ako nato

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.