Zavrieť

Porady

kolobeh dokladov

Ahojte poradaci

vedel by niekto pre nas laikov graficky znazornit kolobeh dokladov vo vyrobnej firme? od nakupu, odbytu, cez naskladnenie, vyskladnenie, prijem do vyroby,pri nedokoncenej vyrobe a bez, uvolnenie z vyroby, prijem do expedicie, expedicia, dod. list, fakturacia, a v podstate vsetky potrebne doklady - kto-kde, kolko kusov, komu ide original, komu kopia, atd. resp. ako by to malo byt.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    merk Pozri príspevok
    Ahojte poradaci

    vedel by niekto pre nas laikov graficky znazornit kolobeh dokladov vo vyrobnej firme? od nakupu, odbytu, cez naskladnenie, vyskladnenie, prijem do vyroby,pri nedokoncenej vyrobe a bez, uvolnenie z vyroby, prijem do expedicie, expedicia, dod. list, fakturacia, a v podstate vsetky potrebne doklady - kto-kde, kolko kusov, komu ide original, komu kopia, atd. resp. ako by to malo byt.
    Prepáč mi, ale u mňa to vyvolalo silvestrovskú náladu..... Fakt v dobrom. Lebo to musí byť firma veľká, so štruktúrou tiež nie ledajakou a obeh dokladov tomu bude adekvátny. Odtiaľto sa to fakt seriózne nedá.

    merk je offline (nepripojený) merk

    merk
    nemyslel som nič zložité žiadna zložitá štruktúra, a kedže je Silvester a vianoce za dverami , tak som začal nákupom, ak som niečo zabudol alebo je to úplne zle budem rád keď ma opravíte (ak budete mať chuť) alebo doplníte o vaše skúsenosti

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    merk Pozri príspevok
    nemyslel som nič zložité žiadna zložitá štruktúra, a kedže je Silvester a vianoce za dverami , tak som začal nákupom, ak som niečo zabudol alebo je to úplne zle budem rád keď ma opravíte (ak budete mať chuť) alebo doplníte o vaše skúsenosti
    no krásne je to spravené
    ak budeš mať celý kolobeh môžeš pomôcť aj iným a hodiť to sem - vytvor novú tému...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    merk Pozri príspevok
    no mile rád, len momentálne neviem ako ináč nazvať tému tak ako som ju nazval
    ...myslela som to tak, aby sa tvoja príloha nestratila v "dave" - keď sem pribudne xy príspevkov.... jednoducho tak aby bolo jasné, že nejde o otázky ale pomôcku. Napr: Príručka - kolobeh dokladov, alebo pomôcka....,

    merk je offline (nepripojený) merk

    merk
    ok, môže byť, ale rád by som počkal na reakciu ostatných poraďákov a ich vyjadrenie k téme resp. premenovanie témy , a či vôbec bude táto téma niekomu prospešná

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    daj to na BLOG...určite si to rada prečítam....

    merk je offline (nepripojený) merk

    merk
    Takže pokračujem odbytom a očakávam aj nejaké pripomienky resp. ako to je u vás vo firme resp. v praxi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.