Zavrieť

Porady

víza do Bosny a cesta cez ňu do Orebiča

Už sa tu popísalo o ceste na juh cez Bosnu, ale sú to staršie príspevky. Nespomínalo sa tu nič o vízach....sú potrebné ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BOND je offline (nepripojený) BOND

    BOND
    petpov Pozri príspevok
    Už sa tu popísalo o ceste na juh cez Bosnu, ale sú to staršie príspevky. Nespomínalo sa tu nič o vízach....sú potrebné ?
    Neviem kedy plánuješ cestu ,ale v sezóne nepotrebuješ určite , lebo aj ja som absolvoval tu strastiplnú cestu naspať cez Bosnu. /nikdy viac/

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    petpov Pozri príspevok
    Už sa tu popísalo o ceste na juh cez Bosnu, ale sú to staršie príspevky. Nespomínalo sa tu nič o vízach....sú potrebné ?
    Pozerala som na stránke ambasád BiH, či sú nutné víza pre Slovákov...píšu tam, že členské krajiny EÚ nepotrebujú pre vstup do BiH víza. Keďže BiH svoju ambasádu na SK nemá, najbližšia pre nás je v Maďarsku v Budapešti na ul. Pasaréty č. 48. Tel.kontakt : **361 / 2120106, 2120107. Zavolaj si tam a over si to. Príjemné cestovanie prajem.

    víza do Bosny a cesta cez ňu do Orebiča

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.