Zavrieť

Porady

preco som prisla o Adelku?

mala som tuto masozravu rastlinku, spociatku sa jej velmi pekne darilo, mala novy listok jeden za druhym, ale ako zacala kvitnut listky pomaly odchadzali. Vid. posledny obrazok... kvet je nadherny ale listy ziadne. Vzdy bola polievana len prevarenou vodou...
adelka1.jpg  
DSCF0850.jpg  
DSCF0880.jpg  
DSCF0908.jpg  
DSCF0912.jpg  

1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    ajale Pozri príspevok
    mala som tuto masozravu rastlinku, spociatku sa jej velmi pekne darilo, mala novy listok jeden za druhym, ale ako zacala kvitnut listky pomaly odchadzali. Vid. posledny obrazok... kvet je nadherny ale listy ziadne. Vzdy bola polievana len prevarenou vodou...
    ...vriacou?

    Prepáč Ajale, to bol len pokus ako Ťa trošku rozveseliť. Ja naozaj neviem prečo Tvoja rastlinka nenapreduje, ale po mojich skúsenostiach s niektorými kvietkami som pochopila, že nie každému kvietku sa musí doma dariť, hoci s ním postupuješ podľa návodov. Zistila som to pri zmene bydliska...jeden chudáčik ostranbaný mi 5 rokov na pôvodnom mieste ledva prežíval, ani neviem prečo som ho opatrovala a po presťahovaní začal rásť ako divý...svoje bežné zvyky v polievaní a starostlivosti som nezmenila, niektoré kvietky pri tejto zmene uhynuli, takže asi aj niektoré iné faktory ako klasické návody starostlivosti vplývajú na rastlinky.
    Tak sa už netráp, kúp si nejakú mačičku alebo havina - tí sú nabetón mäsožraví a netreba im ani vodičku prevárať

    preco som prisla o Adelku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.