Zavrieť

Porady

bilboard na kolesach

Zdravim vas ,a chcem vas pozdravit,zaroven chcem poznat vas nazor,na zalozenie firmy ktora ponuka reklamu tipu-bilbord,nie nalepky a pod.-na prisposobenom aute.na aute bude bilbord velkosti asi 2X2m a bude upozornovat na tu ktoru firmu,bolo by napriklad na podujatiach,jazdilo by po meste v urcitom case po dohode.BILBOARD by bol osvieteny a mohol by byt aj ozvuceny ,graficky planujem spracovat but esteticky alebo ucelovo podla poziadaviek .CO sa tyka platieb a sadzby celkom to nemam premyslene ale budem sa snazit o pristupnost. Auto by som planoval bud reprezentatývne velke znackove pekne,s prisposobenym uchitenim bilbordu alebo typu tranzit s bilbordom na boku. ZA kazdy nazor dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    ahoj Michal.

    Videl som uz parkrat takyto billboard na kolesach, no zda sa mi to neefektivne a neputave.
    V podstate mam podobny nazor aj na vacsinu dnesnych typov reklam.

    Ale v zasade zalezi od miesta pouzitia. Ak k tomu este nieco pridas, co neponukne nikto iny, tak v Bratislave by si nemal mat problem prezit, no v hornej dolnej urcite ano.

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Nas zakaznik si dal vyrobit "striesky" na taxiky. Nemusis ich vlastnit, staci, ze sa s taxi firmou dohodnes na prenajme strechovej plochy a ty sa postaras o striesky, najdenie zakaznika, grafiku, tlac a nalepenie. pozri sem,.......Ak budes hladat graficku, spomen si na mna... V novom roku si chcem vybavit zivnost.
    Naposledy upravil ajale : 14.01.08 at 07:02

    supotko je offline (nepripojený) supotko

    supotko
    Zdravim ucastnikov tohto prispevku. Rad by som pripomenul, ze na Slovensku sa v poslednej dobe prave tento druh reklamy uz rozbehol. Len v Bratislave su momentalne 3 spolocnosti, ktore sa tomu venuju. Pozri si napriklad strategie.sk a hladaj taxi reklamu.

    Prue je offline (nepripojený) Prue

    Prue
    Michal 94 Pozri príspevok
    Zdravim vas ,a chcem vas pozdravit,zaroven chcem poznat vas nazor,na zalozenie firmy ktora ponuka reklamu tipu-bilbord,nie nalepky a pod.-na prisposobenom aute.na aute bude bilbord velkosti asi 2X2m a bude upozornovat na tu ktoru firmu,bolo by napriklad na podujatiach,jazdilo by po meste v urcitom case po dohode.BILBOARD by bol osvieteny a mohol by byt aj ozvuceny ,graficky planujem spracovat but esteticky alebo ucelovo podla poziadaviek .CO sa tyka platieb a sadzby celkom to nemam premyslene ale budem sa snazit o pristupnost. Auto by som planoval bud reprezentatývne velke znackove pekne,s prisposobenym uchitenim bilbordu alebo typu tranzit s bilbordom na boku. ZA kazdy nazor dakujem.
    Spolupracujem so spoločnosťou, ktorá sa zaoberá reklamnou činnosťou, ponúkajú aj takýto "pojazdný" reklamný panel, ale stojí nevyužitý na dvore firmy. Prenajať sa ho podarí tak 2x za rok.

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    Ahoj Michal.
    Ak by si mal nahodou niekoho, kto by mal zaujem o reklamu na nakladne auto na plachtu tak sa mozeme dohotnut.
    Michal ,

    je to tazka zivnost, ale ak budes chciet vsetko sa da .
    Vela stastia, mas velku konkurenciu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.