Zavrieť

Porady

Novinovy stanok - aky typ zmluvy

Ahojte,
nevie mi prosim niekto poradit, aky typ zmluvy pouzit pri kupe novinoveho stanku? Idealny by bol vzor takej zmluvy...
Vopred srdecna vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    tinulka Pozri príspevok
    Ahojte,
    nevie mi prosim niekto poradit, aky typ zmluvy pouzit pri kupe novinoveho stanku? Idealny by bol vzor takej zmluvy...
    Vopred srdecna vdaka
    Kúpna zmluva - vzor nájdeš aj tu v prísp. č. 4 :

    http://www.porada.sk/t44187-kupno-pr...k%FApna+zmluva

    Veronika

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    tinulka Pozri príspevok
    Ahojte,
    nevie mi prosim niekto poradit, aky typ zmluvy pouzit pri kupe novinoveho stanku? Idealny by bol vzor takej zmluvy...
    Vopred srdecna vdaka
    Vzor nie je niečo, čo po dosadení aktuálnych názvov a nacionálií mám už hotové. Veľmi by som navrhoval brať akýkoľvek vzor len ako východisko a pouvažovať, čo všetko je, resp. v budúcnosti môže byť spojené s týmto predajom. A zakomponovať to do zmluvy, ak sa mi to bude zdať vhodné a výhodné, keď už teda sa nechcem, nemôžem o zmluve s niekým poradiť, alebo mu dať zmluvu spracovať. Ak sa dotyčný ale nebude vopred pomerne dlho vypytovať, tak môžem rovno použiť vzor. Nejde našiť zmluvu na moju konkrétnu potrebu. Niekedy to treba viac, niekedy menej.
    Len výnimočne postačuje vzor.

    korbacka je offline (nepripojený) korbacka

    korbacka
    [Ahoj Tinulka a spol ja mám taký istý problém ako ty pred časom ja chcem tiež odkúpiť novinový stánok a neviem ako poradte prosím potrebovala by som nejakú radu a vzor kúpnopredajnej zmluvy .Som nová a budem čakať na každú radu a čo ty Tinulka ako si pokročila už si to rozbehla ?
    Len výnimočne postačuje vzor.[/QUOTE]

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Je dolezite ci ide o stanok pevne spojeny so zemou alebo ci je prenosny. Ak je pevne spojeny so zemou, tak ide o stavbu. Inak ide o hnutelnu vec. A medzi tymito je dost velky rozdiel. Takze hlavne tomuto treba prisposobit kupnu zmluvu.

    Novinovy stanok - aky typ zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.