Zavrieť

Porady

HĽADÁM INVESTORA

Dobrý ďeň. Hľadám seriózneho investora na stavebný projekt. Jedná sa o relatívne jednoduchú stavbu. Plán projektu nechám spracovať, až po konkrétnej dohode. Išlo by o investíciu približne 15 miliónov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    citujem "Plán projektu nechám spracovať, až po konkrétnej dohode."

    Ktory investor uz kupi macku vo vreci?

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    daj urobiť projekt pre územné rozhodnutie a tak to môžeš celé predať s patričným ziskom a ani stavať nemusíš.
    falap Pozri príspevok
    daj urobiť projekt pre územné rozhodnutie a tak to môžeš celé predať s patričným ziskom a ani stavať nemusíš.
    Vedel by si mi poradiť ako na to? neviem či som ťa správne pochopil. Ide mi totiž o to, že chcem postaviť menšiu bytovku, ale nie úplne obyčajnú. Mám pár nápadov ako by to bolo efektívne a mám už aj potenciálnych kupcov na byty. Celé je to podľa môjho názoru dobrý predajný artikel. Podľa predbežných konzultácií som sa dopracoval k sume 15mil. Myslíš, že mám zaryskovať a nechať urobiť konkrétny projekt? Ako ale potom zoženiem investora?

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Ak je pozemok tvoj, tak choď za architektom a pobavte sa koľko by stál projekt pre územné rozhodnutie s tvojimi predstavami. Ten nebude taký drahý ako projekt pre stavebné povolenie, ale prípadnému investorovi či kupcovi dá istotu, že sa na pozemku dá postoviť to čo ty prezentuješ.

    mucina je offline (nepripojený) mucina

    som tá, ktorá má rada čísla mucina
    co som cital odpovede tak su seriozne. najpr si urob to co ti odporuca konzultant
    Super. Ďakujem. ak by ešte niekto mal ďalší nápad, prípadne nejakú alternatívu, alebo "fintu" ocením, každú dobrú radu. V každom prípade ste ma nasmerovali, za čo som vám vďačný.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Ozvi sa keď budeš mať za sebou rozhovor s architektom. Potom sa to bude odvíjať ďalej. Zatiaľ ani ty nevieš či je možné tam postovať to čo si predstavuješ. My sme dva krát zvažovali kúpu - malé pozemky na malé bytovky. Vždy sa tam po obhliadkach s architektom objavilo kopec vecí s ktorými sme nepočítali.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.