Zavrieť

Porady

hladam dobry pogram na vyrobu plagatov a vizitiek

cau vsetci mozete mi niekto poradit nejaki dobry program na vyrobu plagatov a vizitiek a na tvorbu inich veci a to podobnych tymto veciam. vopred vam dakujem a prajem vsetko dobre do noveho roka 2008
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    nejaki dobry program na vyrobu plagatov a vizitiek - Adobe photoshop, Business Card Designer Pro

    a na tvorbu inich veci a to podobnych tymto veciam - podla toho na co myslis, dost siroky pojem

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Ja osobne som kedysi začínal so ZONER Calisto... perfektný, jednoduchý program hoci aj na výrobu plagátov (osobne som v tom robil plagáty na zápasy, vstupenky, vizitky a pod.)... na vtedajšiu dobu to bolo perfektné čo ma prekvapilo...v dobrom ... odporúčam hlavne amatérom... akým som bol vtedy aj ja

    Momentálne fachčím so všetkým, čo sa týka grafiky na CorelDraw ... takisto môžem len a len doporučiť

    makusko je offline (nepripojený) makusko

    makusko
    Trocha sa venujem designu a veciam okolo toho a myslim ze najlepsi program na vyrobu reklamnych buletov, vizitiek, plagatov ci velkoplosnych reklam je Corel Draw. ja osobne pouzivam aj v kombinacii s Photosopom no corel urcite staci a splna naroky aj profesiaonalov

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Photoshop <umoznuje robit zaujimave efekty ale velkost formatu je niekolko MB, Freehand je jednoduchsi na pouzitie a formaty su len niekolko KB pokial nie su prilis velke, komplikovane alebo bez importovanych obrazkov. Illustrator je photoshop a freehand v jednom. Cena najnovsej verzie je okolo 30000,-Sk.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    Na plagaty a vizitky skor Corel ... mozes lepsie manipulovat s celym vytvorom
    Photoshop vyuzijes len pri praci s vrstvami co je zbytocne pri tomto...
    a ked trvas na Adobe tak Ilustrator...

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    sakra odklikol som to skor...

    ale ak to mas jednorazovu zalezitost alebo nieco nepodstatne daj si to radsej niekde spravit.. licence su drahe a ucenie zere cas...

    staci ak napises na nejake graficke forum a tam sa vzdy najde dobra dusa ktorej to bude trvat par minut

    rozimova je offline (nepripojený) rozimova

    rozimova
    Chcem sa opýtať, či je možné v programe Corel Draw upraviť skopírované obrázky, napr. logo firmy a napr. dať ho potom vyrezať na plotri. Som v tom úplná začiatočníčka, v okolí však mi nemá kto poradiť.

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    skopirovane obrazky asi nie. corel draw je skor na vektorovu grafiku. na upravu obrazkov je corel photopaint (pravdepodobne budu nainstalovane v pocitaci oba)
    tomasenkoslav
    rozimova Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať, či je možné v programe Corel Draw upraviť skopírované obrázky, napr. logo firmy a napr. dať ho potom vyrezať na plotri. Som v tom úplná začiatočníčka, v okolí však mi nemá kto poradiť.
    myslim, že sa da obrazok previesť na raster a v paneli nastrojov je ikonka na nejake upravy. Ale už si nepamatam /corel som mal naposledy otvoreny 2 roky dozadu a na tomto pocitači ho nemam/ ci sa po jej stlaceni neaktivuje Photopaint alebo Draw prostredie. Ked nainstaluješ cely balik Corel, mal by tam byt aj program TRACE, ktoremu zadaš cestu ako ploter vyreže danu grafiku.
    Ale na upravu loga /ako to tu spominal kolega/ by som uprednostnil jednoznacne vektorovu grafiku. Skenovať niečo a potom v reklame s toho tvoriť seriozny material sa robi dnes asi velmi malo.

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    čaute potreboval by som program na letáky môžte mi niečo odporučiť najlepšie by bolo keby ten program bol v slovenčine alebo aspoň češtine vďaka

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    s.r.o. Pozri príspevok
    čaute potreboval by som program na letáky môžte mi niečo odporučiť najlepšie by bolo keby ten program bol v slovenčine alebo aspoň češtine vďaka
    adobe in design je v češtine
    http://www.adobe.com/sk/products/indesign/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.