Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Kolozvarska kapusta

    1 pohar-7dcl kyslej kapusty - rozdelit na 3 casti
    2 sacky predvarenej ryze - uvarit
    1 klobaska
    Pochutkova smotana
    Mlete maso na cibulke udusit, pridat
    mletu papriku, mlete c. korenie, sol, nakoniec pridat pokrajanu klobasku a
    spolu este trocha podusime.
    Na dno nadoby dat olej, rozprestriet 1. cast kapusty, na to ryzu, udusene maso. Opakujeme, na vrchu je kapusta.
    Vrch polejeme pochutkovou smotanou
    Program: Pecenie-trva 1 hodinu
    Dobru chut
    Naposledy upravil tina1 : 20.01.08 at 15:35

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Dovolila som sem prekopirovat uz osvedcene recepty zo sekcie "Domacnost". Su fantasticke, mozte vyskusat
    Pôvodca textu príspevku: usko 1
    Ak chcem vyvolať dojem "chlebíka pre Dr.Bukovského" a byť si istá, že bude patrične nadýchaný pečiem tento:
    mám ho pod názvom "nedeľný":
    400ml melty - vychladenej, 3 PL oleja, 1,5 PL octa, 2 PL jogurtu, 1ČL cukru, 650 gr múky/mix,. ale prevažuje biela hladká /2 PL otrúb, 3 ČL soli - semiačka dľa fantázie, 1,5 KL kvasnice
    Je výborný.
    .

    250 ml cmaru - acidka a pod., 100 ml H2O,2 KL soli, 2PL oleja, 1PL octa/dávam jablčný/, 1 KL cukru, 560gr múky
    /dávam v roznych pomeroch celozrnné a hladkú -tá prevažuje/, 1,5 ČL sušeného droždia/, tekvicové semienko, ľanové, rasca, slnečnica.
    Pečiem na základnom programe ,3,5 hod.
    Doplnam, je vynikajúci, v pomere 2/3 hladka muka a 1/3 razna

    oko71 je offline (nepripojený) oko71

    oko71
    Ahoj,
    nemas dake skusenosti s pecenim bezlepkoveho chleba. Dcerka ma okrem celiakie aj diabetes - trochu komplikovana kombinacia, ale verim, ze sa najde niekto kto poradi a da dake dobre recepty aj na kolaciky.

    dakujem

    ylo

    piškot je offline (nepripojený) piškot

    piškot
    Dobry den prosim manžel mi chce kupit pekaren na chlebik velmi sa tešim poradte aku značka je dobra a chcem nezer do kuchyne dakujem pekne anka
    piškot Pozri príspevok
    Dobry den prosim manžel mi chce kupit pekaren na chlebik velmi sa tešim poradte aku značka je dobra a chcem nezer do kuchyne dakujem pekne anka
    Ja mám DOMO B3955,ale ja som bol trochu náročný pri výbere (nerezový povrch,dve nádobky,programy ....), kolega si kúpil takú úplne obyčajnú/relatívne lacnú zo siete elektropredajcu, hádam najrozšírenejšieho v SR a max spokojný sme obaja.

    klaura je offline (nepripojený) klaura

    klaura
    piškot Pozri príspevok
    Dobry den prosim manžel mi chce kupit pekaren na chlebik velmi sa tešim poradte aku značka je dobra a chcem nezer do kuchyne dakujem pekne anka

    Ja mám Mulimex a som s ňou veľmi spokojná, počas dvoch rokov čo ju mám zle chlebík neupiekla. A mám práve nerez .

    Recepty pre domácu pekáreň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.