Zavrieť

Porady

Lehota na ukončenie kontroly z IP

Dobrý deň chcem sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť, aká je lehota na ukončenie kontroly z inšpektorátu práce (aký zákon príp. §). V októbri nám vzali doklady a doteraz nedali vyjadrenie. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lekon je offline (nepripojený) Lekon

    účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac Lekon
    Nikto mi nevie poradiť?

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Možno aj áno, ale zas nebuď tak náročný, dobre ?

    <table class="tborder" style="border-top-width: 0px;" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="1" height="63" width="524"><tbody><tr><td class="thead" colspan="2">Dnes 10:00 AM</td> </tr> <tr title="Príspevok 600381" valign="top"> <td class="alt1" align="center" width="125">Lekon</td> <td class="alt2"> Lehota na ukončenie kontroly z IP
    <hr> Dobrý deň chcem sa opýtať...</td></tr></tbody></table>

    <table class="tborder" style="border-top-width: 0px;" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="1" width="100%"><tbody><tr><td class="thead" colspan="2">Dnes 10:12 AM</td> </tr> <tr title="Príspevok 600398" valign="top"> <td class="alt1" align="center" width="125">Lekon</td> <td class="alt2"> Re: Lehota na ukončenie kontroly z IP
    <hr> Nikto mi nevie poradiť?</td></tr></tbody></table>

    ...a prípadne skús pohľadať staršie témy tu na Porade

    Lekon je offline (nepripojený) Lekon

    účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac Lekon
    Ide o to, že teraz nám volali ohľadom doručenia nejakých ďalších vecí a chcú to okamžite, takže my sa chceme ohradiť, aby nám dali aspoň pár dní, keďže oni od októbra sa neozvali a my sme im telefonovali priebežne, čo ešte treba. Preto som taká náročná )) Staršie témy som pozerala, ale nenašla som nič k tomuto.

    Lekon je offline (nepripojený) Lekon

    účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac Lekon
    Prosím poraďte mi, lebo o chvíľu táto otázka upadne do zabudnutia (

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    No moja...guglil som až doteraz, ale asi si nepomôžeš ... a ani ja tebe

    Nenašiel som nič konkrétne na dĺžku kontroly a podobne...

    A keď si žiadajú predložiť ešte ďalšie doklady, tak deň-možno dva získaš tým, že síce oni telefonicky žiadajú, ale ty (alebo niekto kompetentný) musí vypracovať nejaký písomný doklad o tom, že Vám prebrali nejaké tie doklady, nie ? Predsa im nedáš doklady len tak, bez potvrdenia
    Ďalej môže nastať situácia, že napríklad všetky doklady mám spravované a uskladnené inde, takže to istý čas trvá, kým im ich môžem doručiť...

    Lekon je offline (nepripojený) Lekon

    účtovník-personalista, zakladám sro-čky elektronicky, dobre radím podnikaľom ako sa nezblazniť z odvodov a daní :o) najmä v Košiciach ...viac Lekon
    No jo, tak čo iné s tými kontrolórmi ), ale aj tak vďaka.

    Lehota na ukončenie kontroly z IP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.