Zavrieť

Porady

Praca s kozmetikou

Dostala som ponuku pracovat s kozmetikou,ktora sa ponuka o nieco lacnejsie ako cez katalog.Ide o to,ze na slovensku s tym uz pracuje dost vela ludi a zisky z predaja su velmi nizke.Napadlo ma ponuknut tuto kozmetiku do zahranicia,predavala by sa dalej cez kamaratku,ktora by to mohla objednavat tam a ja aj ona by mala z toho zisk.Peniaze by sa posielali na ucet,nie na dobierku.Ale trosku ma trapy,ze ak by som jej to chcela poslat balikom,kozmetiku ktoru si objednala,postovne by ma vyslo dost draho a tym padom by jej aj mne opat klesli zisky.A neviem ci je problem aj to,ze niesom plnoleta,nemam zivnost ale na slovensku s tym mozu pracovat uz od 15 rokov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Leggy Pozri príspevok
    Dostala som ponuku pracovat s kozmetikou,ktora sa ponuka o nieco lacnejsie ako cez katalog.Ide o to,ze na slovensku s tym uz pracuje dost vela ludi a zisky z predaja su velmi nizke.Napadlo ma ponuknut tuto kozmetiku do zahranicia,predavala by sa dalej cez kamaratku,ktora by to mohla objednavat tam a ja aj ona by mala z toho zisk.Peniaze by sa posielali na ucet,nie na dobierku.Ale trosku ma trapy,ze ak by som jej to chcela poslat balikom,kozmetiku ktoru si objednala,postovne by ma vyslo dost draho a tym padom by jej aj mne opat klesli zisky.A neviem ci je problem aj to,ze nie som plnoleta,nemam zivnost ale na slovensku s tym mozu pracovat uz od 15 rokov.
    zlatko, zda sa, ze sama si si odpovedala na otazky. urcite si dost sikovna na to, aby si si nasla nieco ine, s cim bude menej starosti a nieco si privyrobis.
    V BA je agentura MaxMar a celkom slusne plati svojich promoterov.Navyse ziskas neocenitelne skusenosti v jednani s ludmi.Skus, za opytanie nic nedas.

    eskaa je offline (nepripojený) eskaa

    eskaa
    leggy, nezabudni, ze aj za zahranicnu uhradu su dost vysoke poplatky, takze aj o to by sa vam to predrazilo..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.