Zavrieť

Porady

rezanie betónu

Ahojte.Má niekto skúsenosti s firmou na rezanie betónu?Chceme dať urobiť nový vchod do izby,v kt. je plávajúca podlaha.Zničila by sa?Ako dlho trvá,kým ten otvor vyrežú?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Záleží koho si zavoláš a od hrúbky múru. Poznám firmy ktoré prídu s náradím z Baumaxu a bude im to trvať určite dlho. Prachu sa dá určite trochu zabrániť odsávaním, prekrytím by mali byť škody minimálne alebo žiadne.
    vlado 33 Ja sám so vyrezal otvor do armovaného betónu za tri hodiny 2500x 1000, hr 150 mm. Suť odpratával majiteľ, Tanierová brúska 230 mm s odsávaním + búracie kladivo 30 joulov.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    asi tak, ale profi firma to urobí asi za 300,00 a trvá to do troch hodín...

    Pedro007 je offline (nepripojený) Pedro007

    Pedro007
    Ahoj, mne to robila firma z KE, asi 10 min vynasanie naradia, 20 min vyrezavanie a 10 min znasanie naradia... Robili mi to na zaciatku prestavby bytu - takze neboli nikde ziadne plavajuce podlahy... Pri rezani pouzivaju vodu na chladenie, ta steka po stene z obidvoch stran vyrezavanej steny... Chlapi maju plechové podložky na tu vodu, a tiez to zberaju priebezne priemyselnym vysavacom... - no predsalen sa nejaka voda dostane aj mimo podlozku.. Kazdopadne si vyzadovali aj staticky posudok k zmene otvoru..
    command A cena za ten ukon?
    Pedro007 bez dokladu za 150€... a ked chces odniest sutinu tak nejaky priplatok... cena zalezi podla hrubky muru a kilometrov od KE... mne to robili v MI (asi 60km od KE).. sutinu som si vynasal sam... a zaplatil som 150€ pri hrubke muru 15 alebo 20cm...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.